Головна Цікаво Автобусні тури по Європі

Автобусні тури по Європі

1166

Автобусні тури з Києва набувають все більшої популярності автобусні тури.

Подорожувати автобусом до країн Європи вигідно, це найбільш дешевий спосіб відвідати кілька країн за 4-6 днів подорожі. Єдині мінус автобусного подорожі це деякі незручності під час шляху. Комфортабельні автобуси зводять ці незручності до мінімуму. Зате економічний ефект очевидний, до того ж з вікна автобуса можна побачити набагато більше цікавого, ніж з ілюмінатора літака.

Відстань, яку долає турист під час автобусного подорожі порівняно невелике. Комфортні умови подорожі, необхідні зупинки в дорозі передбачені графіком поїздки, цікаве і пізнавальне супровід екскурсовода протягом подорожі зроблять поїздку приємною і не стомлюючої.

Невисока вартість автобусних турів роблять їх привабливими для студентів і молодих сімей. Висока пізнавальна складова привертає до автобусних подорожей людей різних вікових категорій і соціальних верств. Кожен може підібрати тур до душі – це можуть бути тури з відвідуванням історичних місць, екзотичні тури або тури з відвідуванням приморських курортів.

Дуже популярні тури в Чехію і Польщу завдяки невеликій віддаленості цих країн. Все більше туристів бажають відвідати Італію, Францію, Німеччину та інші європейські країни. Зручне географічне положення України робить автобусні тури досить популярними.

У нашому сучасному світі, щорічно з’являються нововведення. Удосконалюється техніка, автомобілі і наука. Створюються все більш комфортабельні умови для життя і пересування. Не порівняти автотранспорт зараз і років п’ять тому. В автобусах є плазмові телевізори, кондиціонери та інші необхідні пристосування для передвіженія.Так чому б не поїхати в захоплюючу подорож по Європі. Ти знаєш як планувати свій час і що подивитися. І найголовніше, як бюджетний турист. Ціни за проїзд дуже радують. Подорожі кожен вік підвладний! Сама б вирушила не роздумуючи.

Якщо когось хвилює безпека автобусних турів – то ви даремно про неї переживаєте. У нашій фірмі працюю водія, що володіють необхідною кваліфікацією, які подолали сотні тисяч кілометрів і які зможуть зберегти максимальний рівень комфорту для вашої поїздки. Про безпеку в дорозі вам переживати не варто.

Крім стандартних автобусних турів у нас є безліч спеціальних пропозицій для Вас-різні акції в красиві країни допоможуть вибрати вам подорож, яке ви можете собі дозволити.

Так само під час поїздки буде достатня кількість зупинок, щоб пофотографуватися в мальовничих місцях і ви прекрасно проведете свій відпочинок в комфортних для вас умовах.