Головна Цікаво Який поверх краще вибрати при покупці квартири

Який поверх краще вибрати при покупці квартири

936

Вартість житла, особливо в столиці і великих містах, для простого українця є непідйомною. Збирати на свою квартиру, як правило, доводиться довгі роки. Подивіться самі, за якими цінами ведеться, наприклад, продаж 2-кімнатних квартир у Києві, і стане зрозуміло, що до вибору житла варто ставитися з максимальною ретельністю і відповідальністю. Щоб нова квартира радувала, а не приносила проблеми, важливо звертати увагу не тільки на кількість кімнат, загальну площу, свіжість ремонту, але і такі нюанси, як поверх і навіть вид з вікна.

Чим хороші верхні поверхи

Покупка квартири на верхньому поверсі – найкраще рішення для тих, у кого в списку вимог до житлоплощі є гарний вид з вікна. Таку квартиру бажано шукати в багатоповерхових житлових будинках в мальовничому районі міста. Багато забудовників облаштовують у сучасних житлових комплексах цілі оглядові майданчики або планують квартири на верхніх поверхах таким чином, щоб новий власник міг максимально насолоджуватися мальовничими ландшафтами.

Верхні поверхи житлового будинку хороші також тим, що ризик бути затопленим сусідами зверху практично нульовий. Зіпсувати свіжу фарбу на стелі може тільки дощ або сніг, що тане, якщо дах на будинку потребує ремонту. Однак для нових житлових комплексів ця проблема неактуальна.
Чим привабливі нижні поверхи

Вибирати квартири на нижніх поверхах краще сім'ям з літніми людьми або маленькими дітьми. Гарантувати постійну справність ліфта ніхто не зможе, а спускати коляску разом з дитиною по сходах під силу не кожній мамі.

Ще одна перевага перших поверхів проявлятися в літній період. Нестерпна спека і задуха, як правило, відчуваються набагато сильніше, якщо жити під самим дахом. Звичайно, якщо в квартирі є кондиціонер, про цю проблему не варто турбуватися, однак іншим цей факт все ж варто врахувати.
Який же поверх вибрати

Однозначної відповіді на це питання, скоріше всього, не дасть жоден експерт. Вибір поверху, на якому купувати квартиру, цілком і повністю залежить від покупця і його переваг. Якщо ви – самотня мама з маленькою дитиною на руках, ймовірно, краще подивитися в бік перших поверхів. А якщо ви мрієте милуватися світанками і заходами з вікон власної спальні, ваш вибір – один з верхніх поверхів.

Фахівці підкреслюють, що обидва варіанти мають, як переваги, так і недоліки. Головне завдання покупця – визначитися зі своїми пріоритетами і зробити вибір!