Головна Цікаво КЕРХЕР СЕРВІС КИЇВ – ПРАВИЛЬНИЙ РЕМОНТ ТЕХНІКИ

КЕРХЕР СЕРВІС КИЇВ – ПРАВИЛЬНИЙ РЕМОНТ ТЕХНІКИ

619

Техніка – створена для того, щоб покращити і облегшити життя людини. Але що робити, коли вона зламалася? Як і людина хворіє, так і техніка виходять з ладу, нічого немає вічного, але професійна робота майстрів допоможе нашим приладам працювати не один рік.

Якщо виникли проблеми з побутовою чи професійною технікою, спеціалісти https://www.kaercher.com/ua/pokupka-i-servis/servis-karcher/kerkher-servis-kiev.html нададуть якісну допомогу та допоможуть вашій техніці знову працювати, так як при покупці. Високий рівень професійних послуг при ремонті, якість та гарантія.

На сайті ви можете ознайомити з списком послуг, які надає Новий сервісний центр КЕРХЕР СЕРВІС КИЇВ, та біль детально дізнатися про питання яке вас буде цікавити.

Сервісний центр надає такі послуги:

  1. Високоякісний ремонт вашої побутової техніки, а також малогабаритні апарати будуть відремонтовані за помірними цінами, якщо техніка ремонтується на гарантії, то ремонт буде безкоштовним;
  2. Ремонт професійної техніки;
  3. Техніка Керхер надає гарантію на обслуговування техніки. Термін експлуатації – 12 місяців. Ремонт по гарантії для вас – це безкоштовний комплекс операцій з відновлення справності придбаного Покупцем приладу. Якщо прилад вийшов з ладу по причині дефекту матеріалу або збірки;
  4. Сервісне обслуговування. Ми хочемо бути впевненими, що техніка яку ми випускаємо, буде служити вам не один рік.
  5. Замовлення запасних запчастин. Тільки оригінальні запчастини.

Великий досвід роботи ремонтних послуг, ми з упевненістю можемо стверджувати, що Новий сервісний центр КЕРХЕР СЕРВІС КИЇВ – це найкращий вибір, який ви можете зробити. Наші фахівці надають швидкі та якісні послуги обслуговування при ремонті техніки, та володіють високим рівнем кваліфікації, підтвердженими сертифікатами якості.

Гарантійний термін експлуатації техніки складає 12 місяців, під час яких ви можете отримати безкоштовний ремонт. Спеціалісти проведуть діагностику приладу, визначать в чому поломка та позначать способи усунення її. Консультанти проінформують всі нюанси та обговорять терміни роботи з Покупцем і тільки коли всі питання будуть затвердженні приступлять до виконання ремонту.

СЕРВІС ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми випускаємо тільки якісну продукцію, виготовлену за прогресивними технологіями. З кожним роком іде розвиток, тому компанія розвивається та іде в ногу з часом. Товари представлені в каталозі високої якості, за новітніми стандартами. Також надаємо оригінальні запасні запчастини до техніки, завдяки яким ремонт буде здійснюватися на вищому рівні. Перед тим як віддати відремонтований виріб покупцю, він проходить комплексні випробування по техніці безпеки.