Головна Цікаво Новий рік з лісовими красунями

Новий рік з лісовими красунями

637

Напередодні новорічних свят посилено працюватиме державна лісова охорона. Під пильною увагою лісівників буде головний атрибут та окраса кожного дому – вічнозелені красуні – ялинки та сосни. Працівниками державної лісової охорони щоденно проводяться рейди щодо охорони хвойних молодняків в передноворічний період та вже складено 1 протокол і притягнуто до адміністративної відповідальності лісопорушника, який самовільно зрубав хвойне дерево.

Тому ДП «Шацьке УДЛГ» попереджає про те, що за незаконно зрізане в лісі хвойне деревце доведеться сплатити штраф 85 гривень та суму збитків, завданих лісовому господарству – 399,27 грн. Отже, за одну незаконно зрубану лісову красуню доведеться заплатити штраф щонайменше у сумі 484,27 грн.

ДП «Шацьке УДЛГ» здійснює реалізацію новорічних ялинок, які заготовлені на спеціально вирощених плантаціях. Підприємством вже реалізовано 797 штук новорічних ялинок на південь країни на суму 39 850 грн. Ялинку в передноворічний період можна буде придбати на місцевому ринку Шацька з 24 грудня в середу, п’ятницю та неділю. Також ялинку можна буде придбати безпосередньо в конторі ДП «Шацьке УДЛГ» за адресою: смт Шацьк, вул. Гагаріна, 19. Одна ялинка висотою до 1,5 м коштуватиме 50 грн., від 1,5 м до 2 м –75 грн., від 2 м до 2,5 м –100 грн.
Тож варто задуматись, яка ялинка обійдеться дешевше, куплена на ринку чи незаконно зрубана в лісі?

Ярослав КРОПИВНИК,
інженер охорони та захисту лісу ДП «Шацьке УДЛГ»