Головна Цікаво Обираємо Smart Watch у подарунок

Обираємо Smart Watch у подарунок

717
Часы Skmei Skmi Clever
Часы Skmei Skmi Clever

Смарт-годинник – це невід’ємна частина людини, яка слідкує за своїм часом та хоче завжди бути на зв’язку. Сьогодні вам не потрібно шукати телефон в своїй сумці чи кишені, перевіряти раз за разом чи вам не дзвонили, все стало дуже просто з розумним годинником. Ваш смарт-годинник виконає всі функції вашого телефона: дзвінки, повідомлення, вихід в інтернет, камера і це не повний список того, що відкриється перед вами.

Інтернет-магазин Lekos надає широкий вибір розумних годинників, наш каталог представляє товари високої якості з різним набором характеристик.

Smart Watch – завжди вигідно та стильно

На сьогодні виробники пропонують широкий вибір товарів з різними якостями. В нас ви можете підібрати стильний та зручний для вас гаджет. В нас представлені моделі різної цінової категорії, що є досить зручно для вас.

В нас ви зможете підібрати красивий дизайн годинника, його колір. Отримати розгорнутий аналіз його характеристики. Сам пристрій має сенсорний дисплей, ви можете самостійно вибирати зображення часу в  налаштуваннях. Також представлений великий вибір ремінців, які мають різний дизайн, красиве колірне вирішення та є досить еластичними.

Моделі представлені в нас, як спортивні, так і ділові. Також ви можете придбати годинники для своїх дітей. Вони мають додаткові функції, які допоможуть вам легко та швидко бути на зв’язку з своєю дитиною.

Можливості Smart Watch для дітей:

  • Знаходить положення дитини.
  • Вам приходить повідомлення, якщо ваша дитина відійшла від встановленого маршруту, або зняла годинник з руки. Дана функція є досить корисною, якщо дитина на екскурсії, або загубилася.
  • Відбувається прийом дзвінків та СМС.
  • Корпус годинника є міцним, тому можете не хвилюватися за його надійність.

Також своїми можливостями багаті і розумні годинники для дорослої людини, вони мають такі характеристики як:

  • За допомогою Bluetooth відбувається синхронізація зі смартфоном на Android або iOS.
  • Дзвоните та приймаєте СМС.
  • Слот для Sim-карти і карти пам’яті.
  • Якщо ви меломан то тут також вбудовані аудіо та відео.
  • Камера дозволить зберегти всі ваші приємні моменти.
  • Вихід до інтернету та соціальних мереж.

Це не всі переваги розумного годинника, він стане незамінним помічником у роботі та дозволить вам бути завжди на зв’язку з іншими. Також при його виборі слід звернути свою увагу на те чи ваш smart watch має водостійкі характеристики.

Весь товар ми провіряємо перед продажем, та відправляємо тільки якісний. Ми надаємо гарантію, і ви маєте право на Безкоштовний ремонт годинника в гарантійному випадку. Оплата здійснюється при отриманні товару. Щоб переглянути наш асортимент переходіть на наш сайт  https://lekos.com.ua/umnye-chasy-smart-watch/

Наша компанія Lekos знаходиться за адресою – м. Київ, вул. Шолуденка, 1Б, 201 офіс, або звертайтеся за телефоном: +38 (097) 955-36-30