Головна Цікаво Олександр Савченко зустрівся з представниками ГО «Надія»

Олександр Савченко зустрівся з представниками ГО «Надія»

447

Сьогодні, 2 травня 2018 року, голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко зустрівся із представниками обласної громадської організації членів родин загиблих в АТО «Надія». Основна ціль зустрічі – налагодити подальшу співпрацю між активною громадськістю регіону та керівництвом найвищого виконавчого органу влади області.

Олександр Савченко зустрівся з представниками ГО «Надія»

Відтак, голова зазначеної неурядової організації Любов Карабан повідомила, що ГО «Надія» створена задля збереження пам’яті про волинян, котрі віддали життя за незалежність України. Тож, аби жителі регіону не забували своїх Героїв і те, якою ціною дається мир, її члени висловили ряд конкретних пропозицій. Зокрема, вони наголошують на необхідності присвоїти звання «Почесний громадянин Волині» усім мешканцям області, котрі загинули в російсько-українській війні у період із 2014 до 2018 року, а також створити Музей-пантеон «Пам’ятай, Україно, Героїв своїх».

Олександр Савченко зустрівся з представниками ГО «Надія»Разом із тим, члени родин загиблих в АТО просять Олександра Ілліча посприяти в організації щорічного вечора-реквієму «Пам’ятай, Україно, Героїв своїх». Слід нагадати, що він традиційно відбувається в останню неділю жовтня у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

Проте, особливої допомоги та сприяння ГО «Надія» потребує в проведенні  на теренах Волині у 2019 році Всеукраїнської конференції за участю членів сімей загиблих учасників російсько-української війни «Єдина родина України». До слова, такий захід вперше провели на Чернігівщині ще у 2016-му з нагоди 25-річчя незалежності України. Вже у 2017-му честь приймати конференцію мала Тернопільщина, а цьогоріч – Харківщина.Олександр Савченко зустрівся з представниками ГО «Надія»

Учасники зустрічі під час розмови торкнулися також і питань соціального захисту членів родин загиблих у АТО. Мова йшла про монетизацію пільг, передбачену постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах».

У зв’язку з цим, голова облдержадміністрації  наголосив:

– Оскільки я також військовий, то завжди намагаюсь допомогти усім, хто захищає нас та не дає можливості агресору втягнути у подальшу війну. Адже, якщо наші хлопці не будуть йти воювати з ворогом на східних рубежах України, він може прийти і на решту території держави.

Олександр Савченко зустрівся з представниками ГО «Надія»

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.