Головна Цікаво Ортопедичні матраци – комфорт і необхідність

Ортопедичні матраци – комфорт і необхідність

257

З кожним роком, все більше людей використовують ортопедичні матраци. Вони надають можливість кожному відчути комфорт під час сну, а з ранку позбавить від небажаного дискомфорту в попереку і шиї.

Фірма «Венетто» ось вже 25 років займається виробництвом ортопедичних матраців. При виготовленні матраців використовуються тільки італійські технології, при цьому вартість на них залишається відносно прийнятною. Завдяки своїй високій якості і гідною ціною, матрац від фірми «Венетто» може придбати практично кожен українець. З кожним роком, фірма випускає новинки, які виготовлені з екологічних гіпоалергенних матеріалів.

Асортимент ортопедичних матраців від фірми «Венетто» складається з трьох видів:

– мультипружинний матрац. До складу входять пружини, які ізольовані один від одного і розміщені в спеціальних тканинних контейнерах. Таке розміщення пружин дозволяє рівномірно розподілити навантаження. Крім цього, вони не скриплять і не створюють ефект «хвилі». Такий матрац відмінно підійде для людей з недугою попереку і шийного відділу хребта;

– матрац з системою «Боннель». Конструкція матраца складається з єдиного комплексу залежних спіральних пружин зі сталі. Такий матрац володіє високою пружністю, а також прекрасно вентилює повітря. Що стосується вартості, то даний тип матраца набагато дешевше, ніж його мультипружинного «родичі»;

– безпружинний матрац. Складається з монолітних блоків, які в свою чергу наповнені натуральними кокосовими волокнами або сучасного пінополіуретану. Дані наповнювачі надають матрацу особливу жорсткість, і відмінно підходять для дітей, у яких тільки розвивається кісткова система.

Перш ніж купувати ортопедичний матрац, необхідно пройти консультацію з лікарем.

Велика частина матраців від фірми «Венетто» є двосторонніми (літо / зима). Їх необхідно перевертати при кожній зміні пори року. Незалежно від пори року, на таких матрацах завжди зручно і комфортно спати.

Придбати матрац можна як у фірмових магазинах «Венетто», так і на сайті veneto.ua. У всіх магазинах постійно діють різні акції і знижки. При замовленні на сайті компанії, діє знижка в 2%. При покупці ліжка і матраца, клієнт отримує максимальну знижку в 15% і 2 ортопедичних матраців в подарунок. Всі матраци від фірми «Венетто» прекрасно поєднуються з будь-якими меблями. «Венетто» – це місце, яке надає комфортний сон всім людям без винятку!