Головна Цікаво Основні типи українських автомобільних номерів

Основні типи українських автомобільних номерів

816

Українські автономери нового зразка 2015 року

Номерні знаки в Україні застосовуються вже давно. У перехідний період після розпаду СРСР дозволялося використовувати номери старого зразка, поступово вони були замінені на оригінальні українські знаки. Подібні зміни проводилися кілька разів. Зараз нескладно придбати будь-який тип номера по чесної вартості. На сайті http://autoz.com.ua/ можна замовити автономери нового зразка, які були введені в Україні в 2015 році новим ГОСТ-ом. Ці номер відрізняє синя смуга праворуч, на кшталт європейських номерів.
Українські автономери нового зразка 2015 року
Автомобільні номери в Україні – з чого вони складаються

Вони вважаються надзвичайно важливим компонентом автомобіля, тому що дає можливість його ідентифікувати кожен автомобіль. В даний час знаки містять кілька обов’язкових компонентів:

Серію з пари букв.
Чотири цифри.
Державну символіку.
Елементи светоотражающего типу.
Водяні знаки.

Все це необхідно для законної експлуатації транспортного засобу. Так виглядають стандартні номери, які використовуються на машинах простих громадян. Є кілька різновидів, які застосовуються для співробітників деяких державних органів, а також дипломатів. Окремою категорією вважаються транзитні номери і знаки для перевізників. Є можливість замовлення індивідуального номера. На ньому може бути зображено прізвисько, прізвище і т.д. Законодавство допускає реєстрацію автомобілів з такими номерами. Багато хто вибирає цей формат, тому що хочуть трохи виділитися. Автомобільні номери в Україні такого типу замовити досить просто. Вони будуть коштувати трохи дорожче, ніж стандартні.

Україна. Номери авто і їх специфіка

Прагнення України вступити в ЄС може відбитися також і на номерах. Ймовірно, що незабаром будуть внесені чергові зміни в їх зовнішній вигляд. Але поки що вони випускаються по прийнятим стандартам. За допомогою запиту Україна номери авто можна ознайомитися з ними детальніше, вивчити перевірені фірми для замовлення знаків при виникненні необхідності.

Українські номера виконуються в різних кольорах, можуть мати різні атрибути. Стандартний варіант виконується на білому тлі. Для поліцейських використовується синій, для військових і МНС – чорний, для транзитних авто – червоний, маршрутних таксі та міжміських автобусів – жовтий і т.д. Нескладно замовити нові автономери України в приватній компанії. Такий варіант став дуже поширеним завдяки своїй зручності і прийнятною вартістю. Можна отримати новий номер буквально за день.