Головна Цікаво ПМЖ Австрії в короткий термін

ПМЖ Австрії в короткий термін

436

Оформлення дозволу на проживання в Австрії підходить людям, які вирішили надовго переїхати сюди з певною метою, перевезти сім’ю на постійне місце проживання. Саме тривале проживання в Австрії стає основною причиною і метою оформлення тут ВНЖ. Що приваблює в цій країні, і які існують шляхи, способи закріпитися тут в офіційному статусі?

Переваги життя в Австрії

Багато хто вважає Австрію ідеальною країною для життя.

  • Висока якість життя, прекрасно вибудувана інфраструктура і сфера послуг при прийнятній вартості проживання. Наприклад, в Швейцарії ціни на товари і послуги в 2-4 рази дорожче, а рівень життя такий же.
  • Рівень особистої безпеки вище, ніж в середньому по Європі.  Австрія має позаблоковий військовий статус, що захищає вас від міжнародних конфліктів
  • Відсутність шкідливих виробництв і турбота про чистоту навколишнього середовища роблять Австрію лідером в сфері екологічної безпеки.
  • Широкі перспективи отримання освіти дітьми. Дипломи австрійських вузів високо цінуються в будь-якій країні світу, в той час як російські або українські потрібно підтверджувати або зовсім переучуватися
  • У ваших дітей не виникне проблем з працевлаштуванням в престижну австрійську або міжнародну компанію

Як переїхати до Австрії? Перш за все, вам знадобиться отримати тут карту посвідки на проживання, в чому вам допоможе компанія GARANT – Visa & Immigration. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на сайті https://vcgarant.com/vng/evropa/avstriya, або за контактами вул. Предславінська 1, тел. (044) 379-30-53. А ось яку саме – залежить від ваших цілей і завдань.

Як отримати посвідку на проживання в Австрії?

Вид на проживання – єдиний документ, що дозволяє проживати на території країни тривалий час, який можна отримати відносно легко і швидко в порівнянні з ПМЖ і громадянством. Якщо ви плануєте постійно жити в Австрії, то для його продовження необхідно бути присутнім в країні не менше 183 днів у році, покращувати рівень знання мови, демонструвати участь в соціальному житті.

Якщо з боку влади до вас немає ніяких претензій, ви можете продовжувати карту ВНЖ за схемою 1 + 2 + 2 роки, потім оформити ПМЖ Австрії, а ще через 5-7 років претендувати на громадянство Австрії.

По суті, отримати австрійський ВНЖ можна 4 основними шляхами:

  1. як фінансово незалежного особи;
  2. через працевлаштування;
  3. через навчання у вузі;
  4. через возз’єднання з сім’єю

Однак кожен з цих шляхів має свої нюанси. Наприклад, тільки працевлаштування на увазі близько 10 різних способів оформлення посвідки на проживання, про які ви більш детально прочитаєте на нашому сайті.