Головна Цікаво Чому вигідна оренда кавомашини, а не її придбання?

Чому вигідна оренда кавомашини, а не її придбання?

1487

Справжні шанувальники кави не відмовляють собі випити цей напій не тільки в звичайних кав'ярнях, а й просто на вулиці, купуючи його в спеціально обладнаних кав'ярнях на колесах. Також кава з собою користується популярністю у людей, які кудись поспішають і хочуть подвоїти кількість енергії завдяки кофеїну. Нарешті, смачну каву з добавками приваблює любителів солодких напоїв. Якщо ви хочете почати свій бізнес з продажу готової кави, вам не обійтися без спеціальної кава-машини. Від її якості залежить, наскільки ваш кави сподобається покупцям.

Варити смачну каву – це ціле мистецтво і у великих обсягах хороша кавоварка впорається з цим краще, ніж спеціально навчена людина. Всі кавоварки працюють справно і готові до експлуатації в будь-який час.

Ви можете взяти в оренду кавоварку на термін від одного місяця вартістю всього 2000 грн. Уже в перший тиждень роботи при хорошому потоці відвідувачів окупається половина вартості оренди кавоварки. Ви можете орендувати електричну кавоварку або ту, для роботи якої потрібен газ. Залежно від вашого бажання взяти участь у приготуванні кави, кавомашини підрозділяються на механічні, напівавтомат і повністю автоматичні.

Чому вигідна оренда кавомашини, а не її придбання? Ви зможете спробувати свої сили в кавовому бізнесі, не здійснюючи великих покупок техніки. За місяць використання нашої кавомашини ви зрозумієте, чи потрібен вам бізнес такого роду або варто спробувати себе в чому-небудь іншому. Саме тому ми продаємо кавоварки, які вже були в експлуатації. Це здешевлює суму оренди, але не позначається на якості приготованої кави.

Ви можете встановити орендовану кавоварку в свій автомобіль і перетворити його в кав'ярню на колесах, а можете спробувати продавати каву в будь-якому приміщенні. Наприклад, зробити це на будь-якому заході, де буде велика текучка людей, які не проти випити стаканчик-другий кави. Маючи особисту міні-кав'ярню ви в будь-якому місці зможете заробити реальні швидкі гроші. Це відмінний варіант бізнесу для новачків і для людей, які хочуть змінити сферу діяльності.