Головна Цікаво Подорож залізничним транспортом на Шацькі озера

Подорож залізничним транспортом на Шацькі озера

474

Найпопулярнішим транспортом пересування є поїзд. Тому якщо ви вирішили добиратися до Шацьких озер, то це буде самий комфортний спосіб пересування. Купити квиток на поїзд ви можете на офіційних сайтах. До таких відноситься український сайт «Укрзалізниця», «Poezdato», «Travelbook.ua» і безліч інших.

Купуючи ЖД квитки онлайн, ви економите багато часу. Також у вас залишається більше часу для розмірковувань, яким поїздом ви б хотіли поїхати і яке місце краще зайняти.

Найоптимальніший спосіб дістатися поїздом до Шацьких озер, це взяти квиток до найближчої залізничної станції вашого місця прибуття, це станція в місті Ковель. Дана станція розташована в 82 км від самих озер. До яких в подальшому можна буде дістатися на автобусі. Тривалість поїздки зі Львова, Луцька та Рівного триватиме близько двох або п’яти годин. Ціна квитка становить сто гривень і вище. Якщо ж ви добираєтеся зі столиці, тоді тривалість поїздки займе від 8 до 10 годин. Ціна ЖД квитків на поїзд буде складати від 200 грн. Заздалегідь рекомендується перевірити розклад поїздів Київ Ковель і мати повну інформацію стосовно майбутньої подорожі.

Якщо хочете отримати більше інформації про наявність поїздів і ціни, скористайтеся сайтами, які вказані вище.

Коли ви дійдете до Шацьких озер, у вас буде шанс порибалити. Адже відпочинок на озерах славиться не тільки своїми пейзажами, але так само різноманітністю активного проведення часу. Відпочинок в даній місцевості нагадує море, але тільки без наявності великого шуму в вигляді кричущих продавців, що розносять раків і креветок.

Посеред одного з озер знаходиться таємничий острів. Навколо якого ходять місцеві легенди. Приїхавши туди, варто поспілкуватися з місцевими жителями, адже хто як не вони зможуть розповісти вам докладніше про дану місцевість. Рибалок в Шацьких озерах може порадувати особливий вид риби – вугор. Крім цього ви можете скупатися в кристально чистій воді і навіть оздоровитися. Адже кажуть, що води цих озер мають лікувальні властивості.

Тому після того як ви замовте ЖД квиток на поїзд, плануйте свою поїздку і запасайтеся теплими речами. Навколо озер знаходяться густі ліси, за якими краще не ходити одному, якщо трапилося так що ви пішли, то не заходьте далеко. Також дані ліси славляться наявністю різноманітних ягід. Але ні в якому разі не їжте невідомих вам рослин, тому що можуть бути неприємні наслідки.

Замовляйте ЖД квитки заздалегідь і приємною Вам поїздки!