Головна Цікаво Поради по догляду за зброєю

Поради по догляду за зброєю

649

Давати будь-які конкретні поради по догляду за зброєю непросто, тому що у кожного її власника рано чи пізно виникають власні навички та переваги. І дуже часто власники потім їх вважають єдино вірними, а інші оголошують єрессю і піддають анафемі.

Але ми будемо вище цього, і не станемо диктувати вам наш “єдино вірний” спосіб догляду за зброєю, а просто дамо кілька порад. По-перше, це якісний збройовий шомпол, який ви можете придбати на сайті інтернет-магазину Арсенал 911. Тому любителі високоточної стрільби – люди розумні, а розумній людині властиво критичне мислення, здоровий глузд і науковий підхід у всіх аспектах її діяльності.

Час доглядати зброю настає після кожної стрільби, або не рідше ніж раз на місяць. При бажанні – хоч кожен день. Догляд цей полягає в таких стадіях:

1. Частка стовбура і механізмів
2. Мастило
3. Захист від корозії
Почнемо з чистки

Старовинна військова приказка говорить, що зброя, яка сьогодні стріляло, має бути почищена до заходу сонця. І це не просто примха – в армійських патронах іноді і до сих пір зустрічаються так звані “корозійні” капсули, склад яких дає осад солей, викликає майже миттєву корозію стали. Для читання карабіна вам стане в нагоді шомпол для карабіна і тому якщо ви стріляєте такими патронами і немає часу нормально почистити, то промийте зброю хоча б водою, щоб змити цю сіль.

У комерційних патронах використовуються виключно некорозійні капсулі. Але зброя все одно чистити треба. І бажано не відкладати цей процес надовго. Більшість стрільців починають його ще на стрільбищі.

Отже, чистка. Для безвідмовної роботи зброї в ній не повинно бути сторонніх тіл, рідин і речовин. Але звідки вони там можуть взятися? Ну, з піском і пилом все і так ясно – надуває вітром, закидає пострілами з землі. Також всередину зброї затікають дощ, роса і конденсат. А значить, доводиться все це регулярно вичищати. Але це досить очевидно, на наш погляд, і ганчірка і мастило вам на допомогу.