Головна Цікаво Правила підбору меблів для передпокою

Правила підбору меблів для передпокою

451

Багато хто вважає саме передпокій особою всього будинку, оскільки, заходячи в будинок, гість, в першу чергу, потрапляє в цю кімнату, де формується думка не стільки про красу і затишок будинку, скільки про особисті якості його господарів. Проте, функції передпокої не обмежуються лише красою і першим враженням. Ця кімната повинна бути одночасно і комфортною, і зручною, але, найголовніше – функціональною. Саме тому меблева конструкція в передпокої кімнаті повинна відповідати безлічі вимог і різноманітним нюансам.

В меблевий комплект даної кімнати обов’язково повинні входити шафи для верхнього одягу, вішалки для необхідних дрібниць, тумба для взуття або спеціальні полиці під неї, а також велике дзеркало, яке повинно бути в повний зріст людини. Дуже затишно виглядають в передпокої (якщо дозволяють її розміри) софа для сидіння або невеликий диванчик з затишним пуфиком. Одним словом, комплектація меблів в передпокої цілком і повністю залежить від розмірів самої кімнати, її освітленості, ну і, зрозуміло, від особистих побажань і переваг власника.

Планування маленькому передпокої

У сучасних квартирах, побудованих останнім часом, передпокої кімнати зводяться пристойних розмірів, з огляду на сьогоднішні тенденції і запити споживачів. Однак залишається ще досить багато квартир, де передпокої кімнати дуже крихітних розмірів. Наприклад, в класичних «хрущовках» їх площа становить лише 2-4 кв. м. Що ж робити в таких випадках?

Фахівці радять власникам невеликих приміщень збільшити їх розміри за рахунок колірної гами нових меблів. Колір майбутньої меблевої конструкції має важливе значення. Так, холодні, світлі і пастельні тони візуально простір розширюють, а теплі і яскраві – стискають його. Меблі для такої прихожей радять купувати лише світлих відтінків, поєднуваних за стилістикою і забарвленням з покриттям.

Крім цього, слід знати, що складні і вікна, що зовні дверцята візуально зменшують простір. У той час як в шафі-купе цілком може розміститися не тільки верхній одяг, а й різні аксесуари, взуття. Чи не доведеться всю прихожу завішувати вішалками, поличками і шафками з гачками. Ще один спосіб візуально збільшити простір – це використання дзеркальних дверей шафи, завдяки яким величезна меблі в маленькому передпокої не виглядатиме громіздкою і грубої. А ось якщо широкі двері, які ведуть в інші приміщення квартири, зробити розсувними, тобто за принципом шафи-купе, то таким способом візуально забереться стіна, що також розширить простір.
Нестандартний підхід до вибору меблів

Звичайний набір кожної передпокої кімнати складають шафи для одягу і полички для взуття. Однак деяким власникам квартир хочеться відійти від даних норм і зробити що-небудь нове, не схоже на інших. У такій ситуації можна порекомендувати стиль модерн. Наприклад, замість стаціонарних шаф можна вибрати легкі меблеві конструкції. Зараз дуже модно підставки для взуття та вішалки для речей виготовляти з тонких металевих трубок, переплетених між собою в дивні конструкції або просто стоять вертикально.

Ще одним сучасним віянням можна назвати ідею використання матового прозорого шафи на великих металевих ніжках. У комплекті непогано виглядає підлогове дзеркало в блискучій металевій оправі.
Сучасні меблі для прихожих кімнат

Зараз компактність і ергономічність є основними вимогами сучасних меблів прихожих кімнат. Оскільки, незалежно від розмірів житла, ця кімната практично завжди має обмежений простір. В наш час вкрай цінуються як функціональність, так і елегантність всіх меблевих елементів. Зростає популярність меблів з модульних систем, так як різноманітність розмірів і форм (при збереженні основної стилістики і забарвлення) дозволяє створювати цікаві інтер’єри для найскладніших ситуацій (при наявності дуже маленькому передпокої, занадто вузького коридору).

Сучасна передпокій кімната виконує не тільки функції місця, де знімають взуття і верхній одяг, а також залишають їх на зберігання, а й багато інших. Простіше кажучи, меблі для цієї кімнати повинна бути ретельно продуманою і зручною в усіх відношеннях, повністю відповідає вимогам всіх мешканців в квартирі. Підібрати такі меблі можна на сайті mebelsait.dp.ua.

Особлива увага приділяється якості матеріалів і аксесуарів меблевої конструкції. Найчастіше це натуральне дерево, МДФ, лаковий пластик і скло. На якісні характеристики меблевих матеріалів варто звертати особливу увагу, так як це не тільки гарантія краси і функціональності придбаних меблів, а й запорука здоров’я і довголіття всіх членів сім’ї.

Одним словом, як би ви не оформили свій передпокій кімнату, в першу чергу, керуйтеся власним смаком і особистими уподобаннями, щоб, заходячи в свій будинок, завжди бути в гарному настрої і радісному настрої.