Головна Цікаво Вже через 15 хвилин після заповнення анкети ви отримаєте необхідну суму

Вже через 15 хвилин після заповнення анкети ви отримаєте необхідну суму

Швидкісне вирішування ваших фінансових питань готівкою або через Інтернет – це все «Ваша Готівочка». Зручно та без труднощів.

665

Величезні відсотки, довгі черги і високі вимоги до того, щоб отримати кредит у банку часто відштовхують взагалі. Щоб Ви не стикалися з різкою нестачею грошей до зарплати і не бігали із банку в банк — ми розробили неймовірно зручний сервіс онлайн-кредитування «Ваша Готівочка». Тепер Ви в будь-який момент маєте можливість взяти в позику без зайвої витрати часу і зусиль. Для безготівкової позики Вам необхідно лише мати доступ до Інтернету.

Незалежно від свого місця розташування по країні — ми кредитуємо в будь-який час доби

Парою кліків виберіть на Головній сторінці «Ваша Готівочка» суму, необхідну для отримання, та термін її повернення. Зручний калькулятор, врахує процентну ставку і моментально розрахує всю суму до повернення, так що Вам не доведеться звертатися до сторонніх консультантів і використовувати математичні формули.

Видача готівки в найближчому відділенні «Ваша Готівочка»

Якщо Ви бажаєте отримати екстрені гроші готівкою, Ви також маєте можливість оформити кредит онлайн або в філії «Ваша Готівочка», а для отримання коштів з’явитися в будь-який зручний для Вас час відділення нашої компанії. Наші співробітники працюють для Вас у відділеннях щодня з восьмої години ранку, без обідів і вихідних, а онлайн сервіс обробляє дані 24/7.

Що необхідно надати для отримання екстрених грошей?

Ми не вимагаємо від Вас довгий перелік документів, як це прийнято в банках. Наявність паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду є необхідними та єдиними умовами. Приємним бонусом для Вас є також висока швидкість обробки документів. Рекомендуємо подавати лише актуальні і дійсно Ваші дані, адже від цього залежить тривалість обробки та навіть наша відповідь.

Штрафи за прострочений договір? Це не про нас, за однієї умови

Ми прекрасно розуміємо, що погашення заборгованості не завжди можливо здійснити в поставлені терміни. Ми готові поставити себе на Ваше місце, саме тому, для таких випадків, «Ваша Готівочка» розробила функцію пролонгації договору без зайвого клопоту. Сплативши відсотки за весь термін не пізніше, ніж за день до закінчення договору і проінформувавши нашого співробітника про бажання продовжити його дію – «Ваша Готівочка» зв’яжеться з Вами за допомогою СМС або телефонного дзвінка і збільшить термін погашення кредиту, на скільки це буде вам необхідно.

За пролонгацію Ви не буде нараховано жодного додаткового відсотка або штрафа. Головне в цьому випадку — проінформувати нашого співробітника про свої наміри і наступних строків виплати. Вся актуальна детальна інформація також буде продубльована і висвітлена в особистому кабінеті користувача, де в будь-який момент Ви зможете перечитати її.

Погасіть кредит будь-яким зручним способом

За допомогою інтернет-банкінгу, безготівковим переказом в найближчому банку або з’явившись особисто в будь-яке відділення «Ваша Готівочка» Ви зможете погасити свою заборгованість. Вибираючи один з перших двох варіантів з’являється можливість оплатити борг не виходячи з дому. Також надсилання коштів з банківської карти через наш сайт — це ще одна зручна альтернатива. Який з вищеописаних способів оплати вибрати — вирішувати виключно Вам.

Залишилися запитання?

Ми доступні Вам в будь-який час відповідно до наших робочих годин. Зв’язатися з менеджером за телефоном безкоштовної гарячої лінії можна за номером: 0-800-50-06-60 або написавши нам листа електронною поштою за адресою: zayavka@limefin.com. Також на головній сторінці нашого сайту є віконце для питань.