Головна Цікаво Цивілка для водіїв з України та підготовка поліса

Цивілка для водіїв з України та підготовка поліса

719

В Україні оформлення цивілка є обов’язок кожного водія. Завдяки такій практиці вдається вирішувати безліч проблем, що виникають на дорозі. Це можуть бути різноманітні аварії, результатом яких стає пошкодження майна, нанесення шкоди здоров’ю і т.д. Страховка такого формату передбачає виплату компенсації третім особам.
Автомобільне страхування ОСАЦВ в Україні

Кожен обов’язково повинен придбати поліс страхування, якщо хоче їздити на своєму транспортному засобі. Звичайно, можна спробувати проігнорувати цю вимогу, але це є порушенням закону можна отримати чималий штраф. Тому набагато простіше відразу оформити поліс. Тим більше його вартість не така висока. Вплинути на неї може:

Стаж водія.
Час їзди без попадання в аварію.
Рік випуску автомобіля і його стан, і деякі інші фактори.

Саме ці пункти беруться в основу при визначенні підсумкової вартості. Для новачків поліс буде коштувати дорожче, ніж для досвідчених водіїв. Це обумовлено тим, що ризики їх потрапляння в аварію вище. Розрахувати вартість можна попередньо, якщо скористатися спеціальним калькулятором. Він відрізняється простим інтерфейсом, що дозволяє практично кожному бажаючому зробити швидкий розрахунок. На сайті avtocivilka.net.ua скористатися такою можливістю нескладно. Вистачити кількох хвилин для визначення точної вартості поліса. Після цього можна буде приступити до його оформлення та придбання.

Важливість покупки цивілка

Конкретний вид тип страхування відповідальності дуже поширений, тому що є обов’язковим. Його оформляти треба кожному водієві незалежно від типу транспортного засобу та інших факторів. Треба купувати поліс в перевіреному місці, щоб розраховувати на чесність компанії, отримати гарантію виплат в разі форс-мажорів на дорозі. Важливість полягає в тому, що без поліса не можна управляти машиною. Він також допоможе виплатити компенсацію постраждалій стороні в результаті аварії. Самостійно здійснити таку виплату може бути дуже непросто.

Застрахувати громадянську відповідальність можна в офісі компанії або через сайт. Наявність двох варіантів дозволяє кожному водієві знайти кращий для себе. Попередня консультація дозволить дізнатися набагато більше, уникнути труднощів. Поліс може оформлятися для фізичних і юридичних осіб.