Головна Цікаво Умови праці в Польщі. Актуальні вакансії

Умови праці в Польщі. Актуальні вакансії

1282

Щороку стрімко збільшується кількість людей, які шукають роботу за кордоном. У чому причина? Звичайно, у більшій заробітній платі. Проте працевлаштування в Польщі (а саме про цю країну ми і будемо говорити) має ряд інших переваг. Розглянемо різноманітні вакансії, завдяки яким можна буде підібрати роботу в Польщі для дівчат, чоловіків, жінок або для сімейних пар. Ще одне питання, яке цікавить багатьох людей – документи, необхідні для виїзду у Європу, аби працювати там легально. Чи необхідні будуть якісь документи від роботодавців? Розглянемо і це питання також.

Переваги працевлаштування у Польщі. Умови праці

Не дарма більшість наших співвітчизників серед країн ЄС для роботи обирають саме Польщу. Це країна, мова якої нам найбільш зрозуміла, сюди найближче добиратись. Які ще переваги отримують люди, які змогли успішно працевлаштуватися? Це не тільки хороший заробіток, а й можливість підніматися по кар’єрним сходинкам, можливість подорожувати. Така робота робить людей більш мобільними, пристосованими до різних умов життя і праці, розширює кругозір.

Які ж вакансії на роботу в Польщу наразі є найбільш популярними серед роботодавців? Серед них: повар, сантехнік, електрик, зварювальник, столяр, будівельник, покоївка, пакувальник, різноробочий, далекобійник та інші вакансії.

Відповідно, ви можете побачити, що пропонується як робота для дівчат в Польщі, так і робота для чоловічої статі. Більше вакансій можна переглянути безпосередньо звернувшись до кадрової агенції свого міста, наприклад: Віза Про. Чи обов’язково знати польську мову, аби працювати у Польщі? Більшість із перелічених вакансій пропонуються без знання мови. Проте перед від’їздом за кордон бажано вивчити хоча б елементарні фрази для спілкування та декілька слів, які стосуватимуться майбутньої роботи. Це значно спростить спілкування з колегами.

Якщо говорити безпосередньо про умови праці, то зазвичай робочий день може тривати як 8 годин, так і більше. Може надаватися житло, причому у багатьох випадках воно безоплатне. Заробітна плата залежить від виробітку. Якщо ви їдете на роботу по збору ягід чи фруктів – оплата йде за кілограми зібраного урожаю, якщо ж працюєте на зводі чи будівництві – погодинно.

Необхідні документи

Наприклад, якщо вам потрібно знайти роботу в Польщі для дівчат, найкраще звернутися до кадрової агенції для отримання офіційної роботи, по контракту. Завдяки такому документу ви зможете вимагати вказану у договорі оплату праці. Також необхідна буде робоча віза в Польщу. Документи на візи такого виду, а також візи на закупи, гостьові візи, національні візи, візи для студентів вам допоможуть оформити у кадровій агенції. Допоможуть зі збором усіх документів та будуть займатися вашим супроводом безпосередньо до місця роботи.