Головна Цікаво Варіант шпалер під цеглу – як вибрати

Варіант шпалер під цеглу – як вибрати

672
обои под кирпич

Коли потрібні нові зміни в інтер’єрі, завжди будуть корисні шпалери, що дозволяють змінити дизайн кімнати. Здається, що вони можуть зробити? Але на відміну від інших матеріалів, вони є найбільш універсальними і дозволяють принести новизни. Особливо популярними сьогодні стали шпалери під цеглу, хоч вони не є новинкою, але завдяки своїй універсальності завойовують любов кожного. Зробивши вибір на їхню користь, ви зможете втілити такі стилі в інтер’єрі як: готика, кантрі, мінімалізм і багато іншого.

Завдяки правильно підібраному колірному забарвлення матеріалу, ви можете зробити акцент, як на певну стіну, так і на весь простір. Завжди красиво дивиться стіна з цегли, на якій висять різні картини, або атрибути полювання. Також така текстура доречна в кухні, вона стане своєрідною прикрасою і доповнить своїм затишком. Саме тому oboi.com.ua пропонує своїм клієнтам широкий вибір кращих зразків від провідних виробників. У нас ви з легкістю зможете знайти шпалери під цеглу Італійського і Німецького виробника. Для кожного вибрати шпалери під цеглу тут, є правильним вкладенням фінансів.

Висока якість матеріалу дозволяє не хвилюватися за їх надійність, а чіткість і насиченість створюють гарні рішення в дизайні. Не дивно, що сьогодні велика кількість відомих людей, блогерів, і просо людей роблять свій вибір саме на шпалери під цеглу. Вони дозволяють підкреслити індивідуальність кожної особистості, і подарувати комфорт і розслабленість в кімнаті. Якщо в вас в кімнаті є камін, або виступають стіни, тоді такі шпалери органічно впишуться саме там.

У чому переваги?

  1. Універсальність і можливість поєднувати їх з різними стилями, створюючи нове бачення інтер’єру;
  2. На відміну від справжньої цегли, вони не настільки витратними, як в прані фінансової сторони так і в роботі. Для отримання швидкого і якісного результату можна завжди поклеїти шпалери;
  3. Великий вибір дозволяє вибрати провідних виробників, що відповідають за якість, і надають гарантію на використання;
  4. Відсутній ефект холоду;
  5. Великий вибір кольорової палітри, і дизайнерського рішення дозволяє підібрати те, що задовольнить найвибагливішого клієнта.

Шпалери під цеглу – це правильне рішення в створенні комфортних умов, і велика економія грошей і часу. Щоб стати сучасним, потрібно правильно зробити вибір і отримати краще. Ми пропонуємо для наших клієнтів широкий асортимент товару від світових виробників.