Головна Цікаво Як обрати стильні, сучасні та презентабельні вхідні двері? Прості рекомендації

Як обрати стильні, сучасні та презентабельні вхідні двері? Прості рекомендації

611

При виборі вхідних дверей дизайн повинен грати важливу роль, адже двері – це не лише необхідність для комфорту та безпеки мешканців, але й суттєвий елемент інтер’єру. Перш за все, варто уникати таких помилок:

  • вибір виробу в стилістиці, яка не вписується в інтер’єр;
  • неправильний вибір кольору;
  • невідповідність стилю дверей і типу екстер’єру (особливо, якщо мова йде про приватні будинки);
  • фурнітура, яка вибивається з гами та стилістики конструкції.

Ще одною помилкою є вибір занадто громіздких та помпезних варіантів. Адже двері повинні гармонійно вписуватися в інтер’єр та доповнювати екстер’єр, а не приваблювати усю увагу. Лаконічні й при цьому стильні двері можна знайти в каталозі fayni-mebli.com/ua/doors.html, де зібрані лише актуальні пропозиції та доступний великий вибір кольорів і варіацій дизайну.

Форма та конфігурація

Мешканцям котеджів та приватних будинків варто особливо ретельно обирати форму дверей. Адже вони повинні гармонійно і привабливо виглядати не лише зсередини, але й з зовнішньої сторони. Саме тому в жителів таких будинків часто виникає потреба замовити варіанти нестандартної форми чи розміру. Сьогодні виготовлення таких дверей не є проблемою, а великий вибір стильних пропозицій відкриває широке поле для фантазій!

Для квартир частіше за все підходять двері стандартної форми. Така строга й лаконічна форма чудово поєднується з яскравими, насиченими та оригінальними відтінками! При цьому, можна обрати компромісний варіант ненав’язливого та лаконічного кольору з зовнішньої сторони і яскравого відтінку з внутрішньої!

Колір дверей

Відтінок вхідних дверей може як гармоніювати з тонами плінтусів та міжкімнатних дверей, так і бути абсолютно протилежним, – сучасний дизайн інтер’єрів дозволяє експериментувати з кольорами! Якщо ви обдумано обираєте колір не в тон інших деталей, радимо робити це максимально помітно та яскраво. Тобто, відтінок повинен відрізнятися не на один-два тони, а практично контрастувати з кольором меблів та плінтусів.

Фурнітура та декоративні деталі

Від фурнітури значним чином залежить вигляд усієї конструкції, її презентабельність. При її виборі варто пам’ятати про кілька моментів:

  1. дбайте про те, аби уся фурнітура була створена в одному стилі. Для цього краще обирайте деталі від одного виробника, з однієї лінії;
  2. петлі дверей і замки повинні бути виконані з одного матеріалу, а колір їх повинен збігатися;
  3. не бійтеся прикрашати двері цікавим декором – дверні дзвони і стукалки знову стали популярними й актуальними, а номерна табличка здатна додати дверям більш домашнього та затишного вигляду.

І головне – пам’ятайте, що стильний дизайн повинен поєднуватися з високою надійністю, ефективністю та практичністю!