Головна Цікаво Як орендувати авто в Іспанії

Як орендувати авто в Іспанії

286

На сьогоднішній день Іспанія є однією з найбільш популярних місць для проведення відпочинку. Щороку цю країну відвідують мільйони туристів, але більшість з них проводять його стандартно – відпочинок в готелі і прогулянки по визначних пам’ятках певного міста.

Оренда авто в Іспанії є чудовим шансом розбавити звичайний відпочинок. Крім того, така послуга надасть відпочиваючому самостійно розпоряджатися своїм часом, і подорожувати в ті місця, які припадуть до душі. Автомобіль напрокат можна придбати в таких місцях, як аеропорт, залізничний вокзал або компанія орендодавця. Замовлення оренди можна здійснити ще до прибуття в Іспанію. Асортимент автомобілів досить широкий – від дешевих легковиків до елітних спорткарів і раритетних машин. Процедура вибору автомобілів для оренди дуже проста – для цього необхідно зайти на сайт rentley.es і вибрати підходящий автомобіль. Після цього, необхідно уточнити додаткові деталі з менеджером компанії.

Компанія Rentley існує на ринку вже безліч років, і весь цей час зарекомендувала себе, як високоякісний і професійний сервіс. Для оренди автомобіля в Іспанії, компанія надає найбільш вигідні умови. Після вибору автомобіля, менеджери компанії проведуть професійну консультацію і озвучать всі правила бронювання авто. Комплекс проведених заходів дозволить в подальшому в повному обсязі насолодитися поїздкою по будь-яких маршрутах країни.

Оренда автомобіля в Іспанії надається не кожному бажаючому. Забронювати транспортний засіб може клієнт, якому виповнилося 21 рік, а також має стаж водіння більше одного року. Крім цього, для оформлення застави, клієнтові необхідно надати компанії пластикову кредитну карту, закордонний паспорт і права водія міжнародного зразка.

Оренда автомобіля може бути короткострокова і довгострокова, і надається як іноземним туристам, так і місцевим жителям. Компанія пропонує для оренди такі марки автомобілів, як Alfa Romeo, Mersedes-Benz, Fiat, Range Rover, Porshe, BMW, Toyota і багато інших. Кожен автомобіль має автоматичну коробку передач, що набагато полегшує водіння транспортним засобом. Ще однією послугою є замовлення особистого водія. Залишаючи заявку на сайті rentley.es, клієнт отримає свій автомобіль за вказаною адресою.