Головна Цікаво Як орендувати квартиру в Києві у 2018 році

Як орендувати квартиру в Києві у 2018 році

772
квартира киев

Скажені темпи сучасного життя змушують людину тривалий час перебувати далеко від дому, тому питання, як зняти квартиру в Києві без посередників може стати актуальним для кожного, починаючи від простого мандрівника і закінчуючи гостем виключно за діловими питань.

Деякі приймають рішення звернутися до приватних осіб, які пропонують більш широкий вибір житла – приміщення в найвіддаленіших містечках великих міст, таких як Одеса, Харків чи Львів. Агенство Home Hotel пропонує відвідувачам Києва житло як на довгий, так і на короткотривалий термін. Більше детально ви можете дізнатися на сайті www.homehotel.com.ua/kvartiry/arenda/byudzhetnye-kvartiry. І це дійсно хороший вихід, якщо кут потрібен ненадовго: не на місяць, а на годину або два. Щоб не потрапити до рук шахраїв, підійти до питання вибору потрібно уважно і відповідально.

Основні нюанси: на що звернути увагу в першу чергу?

Щоб правильно орендувати квартиру:

  • Оцініть якість оголошення та орендарів. Це можна зробити як через спеціалізований форум або сайт, так і за допомогою соціальних мереж. Без агентства буде більш вигідно з фінансової точки зору – не потрібно платити додаткову комісію. Але якщо оголошення оновлюється з завидною регулярністю, його краще обійти. Щоб перевірити відповідність інформації, постарайтеся якомога докладніше розпитати власника і порівняйте, чи сходяться інтернет-фото і опис.
  • Вивчіть місцевість і розташування. Близькість житла від станції метро, ​​загальний рівень безпеки району, ситуація у дворі і наявність зелених насаджень, близькість аеропорту або залізниці – всі ці фактори мають значення, якщо ви вирішили орендувати квартиру в Києві.
  • Дізнайтеся про репутацію сусідів – звичайно, якщо житло знімається подобово, тобто ненадовго, цей пункт можна пропустити. А ось при необхідності осісти в столиці надовго галасливі і шкідливі сусіди можуть неабияк зіпсувати існування.
  • Проведіть тест техніки. У житлі, яке постійно здається в оренду, і сантехніка може «барахлити», і електрика, не кажучи вже про дверних замках або віконних блоках. При виявленні будь-яких несправностей ви маєте право вимагати від орендодавця усунути всі недоліки або пропорційно зменшити орендну плату.

Від чого може залежати ціна квартири?

У питанні того, як правильно зняти квартиру, важливе значення має фактор ціни, яка обов’язково повинна відповідати класу житла. Якщо на знімках в оголошенні представлені шикарні апартаменти, а ціна при цьому нижче середньої, це привід сумніватися.

Вартість найму нерухомості залежить від багатьох складових, таких як розташування будинку, стан приміщення (сюди входить якість обробки, наявність меблів і побутової техніки, домофона та інтернету, а також подібних «благ» сучасної цивілізації), метраж і навіть привабливість поверху. Є і суб’єктивні моменти у вирішенні цінового питання: власник може залучити клієнта привабливим цінником, тому що просто повинен терміново виїхати, в цьому випадку засумніватися в його сумлінності навряд чи буде доцільно.
Як зняти квартиру на добу: підводні камені

Документи і договір необхідні навіть в тому випадку, якщо ви користуєтеся послугами подобово. Обов’язково потрібні оригінали, тому що копії дуже легко підробити. Також не забудьте перевірити і порахувати всі цінності, які попередньо заявлені власником, щоб уникнути претензій в майбутньому.

Чи не поміщає і попередньо вивчити міський район, якщо ви не місцевий житель. Адже вказівки про те, що житло знаходиться в «5 хвилинах ходьби від …» або «з вікна видно …» – далеко не завжди означають, що так воно і є в реальності. Не залишайте паспорт в заставу, навіть якщо кажуть, що без цього ніяк. Всі документальні тонкощі вирішуйте заздалегідь, вивчіть уважно, перед тим, як зняти квартиру.