Головна Цікаво Як вибирати охоронне агентство?

Як вибирати охоронне агентство?

735

Остання тенденція така, що багато хто нехтує безпекою свого житла, а якщо і замислюються над цим питанням, то не в тому контексті, який необхідний.

Віддаючи перевагу в сторону стандартного асортименту захисних заходів (залізні двері, решітки на вікнах, сейфи, високий паркан, табличка зі словами «Обережно, злий собака»), які мають відлякує або стримуючий ефект але в найближчому майбутньому розуміють, що всі витрати були зроблені даремно . Зловмисників не зупиняє високий паркан, а собаку можна приспати за допомогою ковбаси зі снодійним, залізні двері можна відкрити відмичкою, а сейф просто тане від контакту з автогеном.

Будь то охорона на великому великому підприємстві або офісі, в банку або в звичайному житловому приміщенні вона повинна носити превентивний характер. Іншими словами кажучи, охорона повинна попереджати небезпечний розвиток подій. В цьому вам допоможе агентство Анхур, про послуги якого ви можете дізнатися на сайті https://anhur.expert/. Через сайт компанії ви можете замовити послуги, щоб майно було в цілості й схоронності необхідно скористатися послугами професіоналів, які і забезпечать вашому житлу охорону з превентивної спрямованістю.

Сьогодні безліч приватних охоронних підприємств пропонує величезний асортимент охоронних послуг: від послуг потребують значних матеріальних і фінансових витрат до послуг, доступних кожному бажаючому.
«Але ж не можна довірити все найцінніше першому охоронному підприємству, чий телефон побачили в газеті або в ящику електронної пошти у вигляді спаму?» – скажете ви. І матимете рацію. Перед тим як укласти договір про охорону житла необхідно ретельно вивчити ринок охоронних послуг і виявити гідні кандидатури. Також не зайвим буде просвітитися в деяких питаннях безпеки як такої.

Яким моментам необхідно приділити увагу при виборі компанії-партнера, якої ви довірите найцінніше – власну безпеку, безпеку близьких людей і захист власності?

1. Поцікавтеся, який час приватне охоронне підприємство знаходиться на ринку. Сьогодні створюється безліч підприємств «одноденок», які не володіють ні достатньої технічною оснащеністю, ні досвідом. Перевагу необхідно віддати в сторону приватного охоронного підприємства, яке існує не один рік і встигло зарекомендувати себе, обзавестися подяками та позитивними характеристиками.

2. Необхідно поцікавитися у потенційного охоронного підприємства про готовність надання комплексної послуги: (установка обладнання, сервісне обслуговування, цілодобовий моніторинг, реагування при настанні надзвичайної ситуації). Багато клієнтів, з точки зору раціональності і здорового глузду, мають бажання встановити контрольні й прилади датчики, які відстежують спроби зловмисників проникнути в будинок (квартиру), протікання води, пожежа. Приватне охоронне підприємство повинно запропонувати необхідне обладнання, виявити місця потенційної загрози і встановити в цих місцях відповідне обладнання. У такому випадку інформація про статус охоронного обладнання буде цілодобово передаватися на станцію моніторингу. При виникненні «тривоги» моментально стають відомі всі відомості про причини її появи, і оператори станції сповіщають клієнта і, за його згоди, викликають необхідну оперативну службу реагування. Якщо охоронне підприємство може надати повний цикл послуг – це свідчить про високий професіоналізм і високу якість. Компанії, які не мають хоча б одного становить з перерахованих вище, не можуть гарантувати на всі сто відсотків надійності механізму комплексної системи безпеки.

3. Наявність якісного обладнання є ще одним показником, який свідчить про якість охоронних послуг. Запитайте у охоронного підприємства про обладнання, яке застосовується. Якщо у відповідь ви почуєте перевірені і рекомендовані торгові марки – це ознака доброго смаку охоронного підприємства, якому можна довіряти. Пам’ятайте, що від надійності обладнання може залежати ваше благополуччя. Обговорюючи питання, пов’язане з обладнанням, поцікавтеся про розміщення в вашій оселі датчиків руху з функцією фото підтвердження. Цей відносно новий гаджет дозволяє вирішити масу проблем. По-перше, виключається можливість того, що зловмисник сховається, так як фотографія є безпосереднім підтвердженням спрацьовування датчика руху. По-друге, це є панацеєю для любителів домашніх тварин, так як тепер не будуть страшні помилкові тривоги, пов’язані з тваринами.

Будьте обережні!