Головна Цікаво Як зареєструвати ТОВ в Україні?

Як зареєструвати ТОВ в Україні?

659

Процес реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю в Україні досить простий, оскільки він кілька разів переглядався, дозволяючи людям почати власний бізнес, не витрачаючи при цьому багато часу і зусиль.

Будь-яка бізнес-організація не тільки несе фінансові ризики, але також зайнята багатьма організаційними питаннями, оскільки процес створення нової компанії пов’язаний з плануванням, фінансуванням, побудова бізнесу і т.д. На додаток до цих глобальних проблем у платників податків все ще багато проблем – наприклад, необхідно вибрати організаційно-правову форму. Якщо ви не плануєте відкривати банк або ломбард, вам слід зосередитися на компанії з обмеженою відповідальністю.

Така форма комерційної присутності вважається найбільш зручною і універсальною, і одним з її головних переваг є те, що засновник несе відповідальність тільки за дії компанії в рамках статутного капіталу. Але, в той же час, вона ставить перед власниками нові завдання, наприклад: «Кому довірити облік?» Погоджуючись, рішення даного питання – вкрай важливо, оскільки при безграмотному веденні бухгалтерського обліку, бізнес буде зазнавати збитків або зовсім «піде на дно». Щоб уникнути такої сумної долі, до питання пошуку бухгалтера необхідно підійти з усією серйозністю.

На сьогоднішній день, все більшої популярності набувають аутсорсингові компанії. Серед них цілком гідне місце зайняла і компанія ЮрМаркет, що надає послуги бухгалтерського обліку в усіх сферах діяльності. Фахівці компанії надають особливого значення оформлення та подання податкової та бухгалтерської звітності, надаючи юридичну підтримку в ході проведення податкових перевірок.

Переваги роботи з компанією:

1. Фахівці компанії допоможуть з вибором оптимальної організаційно-правової форми, наприклад – зареєструють організацію з обмеженою відповідальністю, а в разі непередбачених обставин проведуть процедуру щодо її ліквідації (закриття).
2. Відповідно до угоди на надання послуг, відповідальність за неправомірні дії фахівців несе аутсорсингова компанія, і якщо в результаті дій експертів замовник зазнає фінансових втрат, у вигляді штрафних санкцій податкових органів, то в праві вимагати компенсацію за понесені грошові втрати.