Головна Цікаво Який кулончик вибрати до срібної цепочки?

Який кулончик вибрати до срібної цепочки?

402

Прикраси з давніх часів манили увагу, як чоловіків, так і жінок. З кожним новим днем ми можемо спостерігати, що любов до срібних прикрас не минула, і багато людей люблять прикрашати свої шиї кулонами. Напевне любов до прикрас виникла тоді, коли людство зуміло підкорювати метал, перетворюючи його на витвори мистецтва, що стали прикрашали людей. Сьогодні, завдяки ювелірній справі, срібні підвіски та кулони, мають широкий вибір та заставляють серце кожного замирати. У каталозі 925.ua, є найкращі моделі, що мають витончену красу та естетичний вигляд.  Саме тому, у нашому інтернет-магазині, можна купити кулончик зі срібла, що яскраво підійде для вас і відкриє ваш індивідуальний стиль.

Як правильно робити вибір?

Купуючи прикраси люди часто стикаються з ситуаціями, коли не знають як правильно обрати. Для того, щоб клієнт зміг швидко знайти потрібну йому підвіску або кулончик, ми розподілили їх по класифікаціях. Форма вставки, коштовне і напівкоштовне каміння, тип вставки, а також зовнішній вигляд і функціональність, допоможуть знайти ту прикрасу, що вам потрібна. Користуючись класифікацією ви зможете швидко і без проблем купити срібну прикрасу, за привабливою ціною.

Поради правильного вибору:

  1. Завжди потрібно обирати підвіски, що відповідатимуть розміру ланцюжка. Для ланцюжків, що мають крупне плетіння, не варто обирати малі прикраси, вони дивитимуться недоречно. Так само великі кулони будуть мати некрасивий вигляд на тонкому ланцюжку;
  2. Кріплення прикраси, повинно дозволяти без проблем її надіти;
  3. Підвіска має доречно підходити до плетіння. Якщо вона не підходить, тоді вам варто відмовитися від такого вибору.

Сьогодні ювеліри створюють неймовірні прикраси, що стають ізюминкою вашого стилю та образу. В нашому магазині представлений широкий вибір прикрас різної форми та дизайну, що ідеально прикрашатимуть шию будь-кого. На кожен день, або романтичний вечір, ви зможете підібрати підвіску, що матиме вишуканий дизайн і стане вашим фаворитом.

Своєю оригінальністю і стилем, завойовують увагу прикраси в етнічному стилі. Обравши їх, ви зможете доповнити відповідний одяг, або костюм в стилі етно.

Для патріотів в каталозі представлений також великий асортимент красивих підвісок. Сьогодні підвіски з тризубом є досить популярними, тому для подарунка вони також будуть досить доречними. Кохана людина отримає велике задоволення, коли ви презентуєте такий подарок.

Рекомендуємо звернути увагу, що виготовляючи прикраси, використовується тільки чисте срібло 925-ї проби. А деякі моделі ще інкрустуються ювелірами, для того, щоб створити по-справжньому унікальну прикрасу.