Головна Цікаво Заміна автономерів з gosznak

Заміна автономерів з gosznak

915

Якщо вам знадобилася термінова заміна автономерів, тоді компанія «Держзнак» зуміє оперативно вирішити це завдання. Виготовлення нових госномеров здійснюється згідно діючих ГОСТів.

Кожний виготовлений даною компанією дублікат робиться на спеціальній алюмінієвій пластині зі спеціальним светоотражающим покриттям. Також наносяться необхідні голограми в спеціальних умовах, а кожна одиниця продукції має певне тавро виробника. Це говорить про те, що виготовлені номери відповідають всім стандартам і ніколи не викличуть питань у співробітників ДАІ.

Важливо відзначити, що виробництво держномери зразка часів СРСР здійснюється без використання голограм і светоотражающего покриття. Так як старі зразки даних умов не передбачають. Такі та інші види номерних знаків виготовляються всього лише протягом 15 хвилин.

Зробити замовлення

Оформити заявку на новий номерний знак можна не тільки на сайті компанії, але і безпосередньо при відвідуванні офісу, адреса якого можна відшукати на офіційному сайті. Точно також оформити заявку і поставити додаткові питання по замовленню можна в телефонному режимі. По Києву і всій Україні доставлятися замовлення буде абсолютно безкоштовно. Якщо говорити про виробництво і доставку госномеров РФ, то вартість доставки слід уточнювати у менеджера індивідуально. Вам потрібна реставрація номерних знаків? Тоді така процедура не рекомендується, оскільки це ніколи не допоможе повернути держномерам гарний зовнішній вигляд. При цьому вартість даної процедури буде досить дорогою, а час здійснення реставрації буде набагато довше ніж виготовлення нових автономерів. Тому замовлення нових номерів буде найбільш оптимальним рішенням проблеми.

Що стосується нанесення спеціального светоотражающего шару, то дана робота можлива лише на спеціальних заводах з використанням потрібного обладнання. Можливість виготовлення номерного знака в компанії «ГАСЗНАК» дозволяє кожному автовласнику швидко позбутися від проблем, пов'язаних з пошкодженням, втратою і крадіжкою державних номерів.

Зробивши замовлення в ТОВ «Держзнак» кожен отримає швидке і якісне виконання замовлення і безкоштовну доставку готового номера або обох номерів. Зручні умови оплати дозволяють кожному замовнику з легкістю оплатити своє замовлення, вибравши найбільш підходящий спосіб. Здійснення замовлення в компанії «Держзнак» дозволяє отримати гарантію відмінної якості і отримати готовий замовлення в найкоротші терміни.