Головна Економіка 13 січня в Еліт-лізі Брес­т­ської області відбулися перші матчі 1/8 фіналу

13 січня в Еліт-лізі Брес­т­ської області відбулися перші матчі 1/8 фіналу

3884

Спеціалістам вони принесли цілий ряд неспо­діваних результатів. Хоча для шачан найголовнішим поє­динком цієї стадії став двобій «Світязя» і «Брестпром­налад­ки». Напружений і драма­тич­ний матч, за яким спостерігала чи­мала кількість вболіваль­ни­ків, закінчився з рахунком 2:2. Шачани першими пропустили м’яча, але ще в першому таймі змогли не тільки зрівняти ра­хунок, а й вийти вперед. На­прикінці першої половини поє­динку «Світязь» повністю кон­тролював ситуацію на паркеті. Утім, у другому таймі білоруси, значно добавивши в швидкості та конструктивності своїх атак, змогли відігратися.

Тепер для команд все почи­на­ється спочатку. У повторному поєдинку «Світязю» потрібно пе­ремагати з будь-яким рахун­ком для того, щоб вийти в ста­дію чвертьфіналу турніру. Про поразку взагалі не будемо го­во­рити, а в разі нічиєї на коман­ди чекає пробиття післямат­че­вих пенальті.

Ще одна українська команда – «Шанс-Авто» (Ковель), яка виступає в турнірі, нижчому за рангом, – Прем’єр-лізі – зазнала відчутної поразки на стадії 1/8 фіналу від «Брествторчермета» з рахунком 3:6. Тепер на ко­вель­чан, лідером якого є добре відо­мий для шацьких вбо­ліва­ль­ни­ків футболіст  Володимир Боби­лєв, чекає непростий повторний поєдинок.