Головна Економіка Білоруський успіх шацьких дзюдоїстів

Білоруський успіх шацьких дзюдоїстів

3839

8-10 лютого в м. Гродно відбулась відкрита першість республіки Білорусь з боротьби дзюдо серед юнаків 1999-2000 років на­родження. На ці змагання були запрошені спортсмени з Росії, Біло­русі, республік Прибалтики, Молдови та України. Загалом з’їха­лося майже 500 учасників. Україну на цьому турнірі представляли борці з Чернівців та Шацька (5 спортсменів). Змагання на татамі пройшли на дуже високому рівні, адже в них взяли участь імениті дзюдоїсти з Москви, Калінінграда, Гомеля. Треба відмітити і те, що у кожній ваговій категорії було заявлено до 50 учасників. Відрадно, що на білоруській землі дуже вдало виступили шацькі дзюдоїсти. Друге місце завоював у своїй ваговій категорії Олек­сандр Данилюк, який провів аж шість сутичок, у п’яти з яких виграв. Олександр добре зарекомендував себе в технічному плані. Його відмітили тренери з інших країн.

Також добре виступив і брат Олександра – Андрій Данилюк, який здобув бронзову нагороду в запеклих п’яти сутичках виграв чотири. Непогано відборолись Максим Москальчук та Артем Омельчук, які зайняли 5-6 місця.

Нашу команду дуже привітно прийняли білоруси. Шачани поз­найомились з історичним містом Гродно, в якому дуже часто зні­мають фільми на військову тематику.

Тренерський склад дуже задоволений результатами виступу своїх підопічних, адже змагання були впливовими, і навіть імениті команди з Чернівців, Бреста, Кобрина взагалі залишились без медалей. Зичимо нашим дзюдоїстам нових успіхів у змаганнях різних рівнів та у навчанні.