Головна Економіка Футбол

Футбол

4548

В Шацьку завершився футбольний сезон. Минулих вихідних команди змагалися в 1/8 фіналу Кубка Волині. Нас найбільше цікавив матч «Світязя» з нововолинським «Шахтарем», хід якого виправдав всі наші сподівання. І хоча зустрілися команди, так би мовити, різного рівня, адже «Світязь» грає у першій, а «Шахтар» у вищій лігах чемпіонату області, кубкові поєдинки показують, що це вже й не так важливо. Безкомпромісність та непоступливість – такими епітетами можна охарактеризувати кубкові матчі.

Шачани дуже жваво розпочали матч, реалізувавши два гольових моменти (Олександр Пилиповець, 13,19 хв.). У першому таймі гості спромоглися лише на гол-відповідь у ворота «Світязя». Гра у нашої команди в цей час вдавалася, та й моменти регулярно виникали біля воріт суперника. У другій половині поєдинку шачани умовно грали вже з зовсім іншою командою, адже «Шахтар» випустив на поле сім нових футболістів, а «Світязь» – жодного. Здавалося, що шачани не витримають навали нововолинців, однак команда й надалі ні в чому не поступалася суперникам: пропустивши у свої ворота гол, «Світязь» через декілька хвилин знову вийшов вперед (Андрій Прасюк, 59 хв.). І лише наприкінці матчу через грубі помилки у захисті та нашого воротаря команда гостей змогла виграти, забивши три м’ячі. У підсумку поразка «Світязя» з рахунком 3:5. Утім, вболівальники покидали стадіон задоволеними  такою грою нашої команди.

До чвертьфіналу Кубка Волині йде «Шахтар», а «Світязь» буде готуватися до весняної частини чемпіонату області з футболу у першій лізі.