Головна Економіка Веслування

Веслування

4325

12-14 вересня в м. Брест (Білорусь)  на чудовому веслувальному каналі відбулись відкриті республіканські змагання з веслування на байдарках і каное на призи олімпійського чемпіона з веслування 1962 року Сергія Макаренка (каное двійка, м. Рим).

У змаганнях брали участь понад 150 учасників з Брестської області, Мінська, а також веслувальники Шацької ДЮСШ. У запеклій боротьбі з білоруськими спортсменами нашим юним веслувальникам вдалось вибороти три медалі: Тетяна Гінайло на байдарці  на дистанції 200 м прийшла до фінішу третьою; цьогорічний переможець змагань меморіалу пам’яті Галини Зуб Дмитро Озимок в каное-одиночці на дистанції 200 м також фінішував третім;  Вікторія Шевчук в каное-одиночці на дистанції 200 м виборола золоту медаль.

Нагородження переможців та призерів провів особисто Сергій Макаренко, який в 76 років має чудову спортивну форму і радо спілкувався з юними спортсменами, заражаючи їх своїм позитивом олімпійського чемпіонату.