Головна Економіка У Шацьку відбулися зма­гання з легкоатлетичного кросу

У Шацьку відбулися зма­гання з легкоатлетичного кросу

3286

У Шацьку відбулися зма­гання з легкоатлетичного кросу в рамках ХІІ Спортивних ігор школярів Шацького району, та які бу­ли присвячені 70-річчю виз­во­лення району від німе­цьких за­гарбників.

У молодшій віковій групі у своїх забігах (500 та 1000 м) першими добралися фінішу Степан Ханзерук (Підманове), Руслана Саган (Пульмо), Ва­лерія Терета та Тарас Рафаль­ський (обоє з Шацька).

У старшій віковій групі пер­шими стали Андрій Ясинський (Піща), Катерина Ковальчук (При­п’ять), В’ячеслав Лис (Ша­цьк) та Тетяна Постернак (Ме­льники).

У загальнокомандному залі­ку серед ЗОШ І-ІІІ ступенів пер­ше місце вибороли школярі Ша­цької школи, серед ЗОШ І-ІІ сту­пенів – Підмановської. Пере­можці та призери були на­го­род­жені грамотами відділу осві­ти Шацької РДА, який і став орга­­нізатором змагань.