Головна Конкурси Турнірні вершини СК «Торнадо» з дзюдо

Турнірні вершини СК «Торнадо» з дзюдо

18977

24-26 лютого м. Ліда (Білорусь) стало центром міжнародного тур­ніру з дзюдо пам’яті воїна-афганця Віктора Юртова, в якому взяло участь близько 500 спортсменів з 12 країн світу. В котрий раз Україну представляли дзюдоїсти шацького СК «Торнадо». Хоча й не було здобуто медалей, проте в запеклих сутичках наші спортсмени набули чималого досвіду. Після турніру були про­ведені навчальні збори, де старшим тренером був олімпійський чемпіон Ігор Макаров (Білорусь). Поїздку було здійснено завдяки Федерації дзюдо Волині. Тренери, батьки і спортсмени висловлюють щиру подяку її президенту Степану Івахіву.

1-2 березня в м. Гродно (Бі­лорусь) відбувся міжнародний турнір, присвячений пам’яті зас­луженого тренера Білорусі Во­лодимира Жуковського. Приї­­хало близько 300 спортс­менів з Білорусі, Молдови, Росії, Грузії, Литви, Латвії та України, яку пре­д­ставляли вихованці ви­ще­з­гаданого СК «Торнадо». Наші спортсмени показали дуже ви­сокий рівень підготовки. У своїх вагових категоріях перше місце здобули Сергій Цекот, Кос­тян­тин Цірута (с. Кошари) та Роман Самолюк, друге місце зайняв На­зар Горніч (с. Голядин), тре­тім став Микола Поліщук (с. Сві­­тязь). Зовсім трішки не вис­тачило до медалі Миколі По­ліщуку і Єлісею Мадрімову, які посіли п’яті місця, відборовшись по 5-6 сутичок. Тренери, батьки і спортсмени дякують голові Ша­цької РДА Василю Голядинцю за фінансову допомогу в орга­нізації поїздки на турнір.

3-4 березня в м. Київ відбувся відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо «Київська весна». Ці змагання входять у четвірку основних рейтингових турнірів Федерації дзюдо України. В ньому брали участь близько 600 спортсменів. Зовсім трішки не вистачило до «бронзи» Сергію Цекоту, який у підсумку став п’ятим.

5 березня в м. Кам’янець (Бі­­­ло­­русь) дзюдоїсти зібралися на міжнародний турнір «Зуб­ренок-2017». У змаганні взяли участь близько 250 спортс­ме­нів. Пер­ше місце в своїх ваго­вих ка­те­горіях вибороли Назар Горніч, Ілля Черв’як та Артем Ок­­сюта, друге – Єлісей Мад­рімов, третє – Роман Самолюк, Радіон Найда та Анна Самолюк. Після зма­гань спортсмени від­відали міс­цевий басейн, за що велика по­дяка організаторам турніру.

26 березня, м. Луцьк, чем­піонат області серед юнаків та дівчат 2002 та 2003-2004 років на­родження. І тут шацьке дзюдо було на висоті. Першими в своїх вагових категоріях стали Геор­гій Короць (с. Світязь), Тетяна Ту­рич (с. Світязь), Сергій Цекот та вихованець тре­нера Петра Пеха Богдан Саковець (с. Сві­тязь), друге місце по­сіла Ната­лія Турич із с. Світязь (насправді Наталія заслуговувала на перше місце, але, на жаль, судді інколи чинять непорядно), тре­тє місце зайняв Артем Гор­ніч (с. Голядин).

24-26 березня м. Київ прий­мало учасників VI відкритого всеу­к­­раїн­ського турніру «Дитя­чий фестиваль дзюдо» серед юнаків та дів­чат 2004-2008 років народження. Це своєрідний дитячий чем­піонат України. В турнірі взяли участь 800 представників з України, а також спортсмени з Білорусі та Вірменії. Дуже приємно, що шацькі дзюдоїсти зайняли всі сходинки п’єдесталу: Назар Горніч – І місце, Ілля Черв’як – ІІ, Ро­ман Самолюк – ІІІ. На цьому престижному турнірі вручали медалі і за 5-6 місця. Серед наших спортсменів 5 місце посів Нікіта Ні­кі­форов.

До вищезгаданих змагань спортсменів готували тренери Роман Самолюк, Ігор Самолюк та Руслан Кузько. Тренери, батьки та ви­хо­ванці СК «Торнадо» висловлюють щиру подяку за надання транс­портних послуг Олександру Положевцю та його сину Олександру з с. Положево, а також жителю с. Самійличі Олександру Чаку. Ко­лектив та вихованці спортивного клубу висловлюють окрему по­дяку за організацію та поїздки на ці змагання депутату Шацької ра­йонної ради Олексію Писачуку.