Шацький край - актуальні новини Шацька та Волині

  RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт

[2016-05-27 13:16:53] ВАЛЕНТИНА Який термін розгляд ...

[2016-05-02 18:09:42] справедливий Ту регіоналку треба гнати з ...

[2016-05-02 14:12:13] Дмитро можливо ми можем зрізати дерева ...

[2016-05-02 14:10:01] Дмитро можливо ми можем зрізати дерева ...

[2016-04-25 15:38:46] автор А люди, над якими влада ...

Огляд
Непорочна краса анемонів і врятовані солов’ята
На запрошення шачанки Галини Сафронівни Яковініч я відгукнулася з радістю і вже наступного дня вітала господиню на її затишному, обрамленому квітами обійсті. Я не вперше в гостях у людини, яка славиться в Шацьку безмежною любов’ю до того, що проростає з землі, зокрема до квітів.
На городі в пульмівчан на шаччині знайдено рештки людини і тварин
На місце події виїхала слідчо-оперативна група і судово-медичний експерт. В результаті кількагодинного розкопування ґрунту було виявлено скелети людини і декількох тварин. Кістки і їхні фрагменти – коричневого кольору, розсипаються в руках, що свідчить про давність захоронення. До єдиного реєстру досудових розслідувань ця подія не вносилася

Партнери


Все про Шацький край » Короткий огляд подій
Короткий огляд подій

Розвиток аграрної інфраструктури села – запорука продовольчої безпеки

Нравится
Стаття з випуску № 34 від 2013-08-24

Такою є позиція Президента України, який наполягає на підвищенні ефективності аграрного сектору, а разом з тим, і на удосконаленні земельних відносин. А  щоб досягти цього, необхідно також працювати і над розвитком сприятливого інвестиційного середовища для національних та іноземних інвесторів. Вимога Віктора Януковича – продовольча безпека населення, основа якої – розвинута аграрна інфраструктура.

19 серпня Володимир Найда, голова Шацької районної державної адміністрації, ознайомився з роботою приватного підприємства «Флора», яке функціонує  на території Ростанської сільської ради та спеціалізується на вирощуванні лохини кущової. Разом із Ростанським сільським головою Віталієм  Вирвичем  голова адміністрації цікавився сучасними темпами розвитку підприємства, проблемами та планами на майбутнє. Як повідомив головний інженер ПП «Флора» Володимир Галазюк, місце для вирощування ягід було вибране не випадково, грунти території Ростанської сільської ради мають необхідний рівень кислотності, що є важливим фактором при вирощуванні цієї рослини. Площа посадки культури становить 101 га. На даний час кущі досягають висоти до 2 метрів, урожайність з одного куща – до 5 кг. Ростанський сільський голова задоволений, що господарство стало важливим джерелом доходів для громади. Володимир Найда пересвідчився, що період  збору урожаю – це хоч і сезонні, але все ж робочі місця для жителів не тільки Ростанської сільської ради, але й сусідніх Піщанської і Пулемецької рад, та побажав аграріям подальшого розвитку та гарних врожаїв.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 0


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти