Головна Військо У Харкові відбулася Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді

У Харкові відбулася Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді

3548

Нещодавно у стінах Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХНУПС) відбулося урочисте закриття фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. Масштабну спортивну подію організувало Міністерство оборони України, Міністерство молоді та спорту України та Харківська обласна державна адміністрація та громадська організація «Всеукраїнська Федерація військово-спортивних єдиноборств». Зокрема, під час мітингу учасників змагань привітав заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України з бойової підготовки генерал-лейтенант Павло Зуєв.

Зазначимо, що під час спартакіади за чемпіонські титули змагалися 20 команд учасниць  з майже всіх областей України. Всього понад 200 юнаків прибуло на даний захід. Впродовж чотирьох днів у запеклих спортивних змаганнях молоді спортсмени доводили свою влучність, силу, витривалість у різноманітних видах спорту, таких як:  біг на 100 м та 1500 м, підтягування на перекладині, плавання на 50 м, метання гранати на дальність, стрільби з автомату АК-74, подолання смуги перешкод.

Четвертий рік поспіль перше місце у командному заліку виборола команда Волинської області, друге місце посіла команда Харківської області та третє – команда міста Києва. В особистому заліку чемпіоном змагань став Олег Наконечний з Вінницької області.

Відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.