Головна Медицина Луцьк отримав із Польщі новий автомобіль швидкої допомоги

Луцьк отримав із Польщі новий автомобіль швидкої допомоги

1955

Польська компанія WAS, що спеціалізується на встановленні медичного обладнання в автомобілі, подарувала Луцькій територіальній громаді швидку допомогу. Це стало можливим завдяки допомозі лучанина, фельдшера швидкої допомоги Романа Романюка та Волинського об’єднання Церков Євангельських Християн-Баптистів.

Роман протягом багатьох років працював фельдшером швидкої допомоги Луцької районної лікарні, а згодом – у Польщі. Завдяки його активній участі у різноманітних змаганнях медичних бригад за кордоном та небайдужій громадській позиції, лучанин отримав змогу зв’язатися із представниками компанії WAS та посприяти в отриманні рідним містом нового автомобіля швидкої допомоги.

За словами міського голови Ігоря Поліщука, котрий особисто оглянув презентований “Фольксваген”, машина стане у стрій тільки-но пройде розмитнення, а це буквально, кілька днів.

На одометрі “швидкої” усього 140 тисяч кілометрів пробігу. А її начинню позаздрять навіть столичні клініки. Для медичних потреб українців поляки обладнали машину за останнім словом техніки: температурні режими, відеокамери салону, монітори, точки подачі кисню, дефібрилятор.

“Хочемо подякувати польській компанії WAS за цей подарунок для нашого міста. Сьогодні доставили автомобіль, що буде використовуватися для потреб нашої міської дитячої поліклініки, адже наразі у Луцьку – багато дітей, які приїхали сюди разом з матерями, як біженці. Ми маємо реагувати на ці виклики.

Хочу також подякувати Волинському об’єднанню Церков Євангельських Християн-Баптистів за те, що сконтактували нас із цією компанією, а також — депутату міської ради Роману Кравчук, що привіз сюди цей автомобіль.

Дуже вдячний, що сьогодні Польща підтримує наше місто та Україну в такі тяжкі часи”, – розповів Ігор Поліщук.

Благодійністю польська компанія WAS займається давно. Презентовані нею автомобілі є в багатьох українських містах, одначе числяться вони на балансі Збройних сил. А щоб техніка виконувала свої цивільні функції в межах окремо взятої територіальної громади — це вперше.

За статистикою, нині в Польщі з Україною співпрацює кожна п’ята велика компанія. А це не лише фінансова підтримка, а й обмін досвідом. І хоча до вирішення усіх вітчизняних медичних потреб ще далеко, завдяки небайдужості закордонних партнерів — половину справи уже зроблено.

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)

br/>Джерело – Луцька міська рада