Головна Цікаво Де придбати церковну атрибутику з доставкою

Де придбати церковну атрибутику з доставкою

810

Компанія «Служіння», яка має власний інтернет-магазин, пропонує християнську атрибутику для церковного та домашнього використання. Багато людей вважають за краще купувати символіку у лавках при церквах. Це зручно, але не завжди є така можливість чи достатня сума для придбання. У каталозі можна спокійно вибрати ікони, ризи, свічки, ладан, товари для поховання та багато іншого.

Що таке ікони в ризі, і чому рекомендовано їх придбати

Ікона в ризі виглядає багатшою і урочишою від звичайної. Різа є прикрасою, яка закриває полотно. Здебільшого ризи залишають відкритими деякі ділянки зображення: обличчя, руки святих. Для виготовлення рамок застосовуються різні матеріали: золото, срібло, латунь, мідь. Для додаткового декору використовують дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння, емаль, кольорове скло. Для обробки зворотного боку застосовують червоний оксамит. Після такого обрамлення ікона виглядає більш вишукано.

У каталозі магазину «Служіння» представлені ікони в ризах, виготовлені у православній та католицькій традиції. Наявність ікони для різних випадків:

  • вінчальні парні для обрядів одруження;
  • невеликі іконки для автолюбителів;
  • ікони з дерева, декоровані золотом;
  • ікони у багетних рамках;
  • складні ікони та ін.

Покупцям пропонується можливість придбати ризи та оклади окремо. Наявність ікон різних розмірів. Найкомпактніші 10х12 см зручно зберігати та перевозити з собою. Великі ікони розміром 33х46,5 см підійдуть для величезних приміщень. У каталозі представлені товари різної вартості. Найдорожчі ікони з декором з дорогоцінного каміння, литими накладками з дорогоцінних металів.

Товари для богослужіння від «Служіння»

Для кожного богослужіння потрібні деякі атрибути. У магазині «Служіння» представлений високоякісний ладан. Можна знайти звичайний ладан без домішок та з добавками у гарній упаковці. Компанія пропонує грецьке та китайське вугілля в компактних упаковках, яке добре горить. Широкий вибір лампадок дозволить вибрати потрібний аксесуар.

Компанія є прямим виробником церковної атрибутики, тому ціни в інтернет-магазині набагато нижчі за ринкові. Для оптових покупців діють додаткові знижки. При замовленні товарів у сумі від 5000 грн. логістичні послуги сплачує магазин. Доставка здійснюється по всіх регіонах України та в інші країни. Умови відправлення за кордон вказані на офіційному сайті «Служіння».