Головна Цікаво Глюкометри Accu Chek в Запоріжжі і тест смужки в них

Глюкометри Accu Chek в Запоріжжі і тест смужки в них

288

Офіційна медицина і статистика говорять про те, що число хворих на діабет стрімко зростає, особливо серед пацієнтів старше 30 років.

Цукровий діабет – це небезпечне захворювання, яке потребує лікування і постійного моніторингу рівня глюкози в крові, щоб уникнути ускладнень.

Визначити показники глюкози можна різними способами. Щоб уникнути постійних поїздок в лабораторію, варто купити портативний глюкометр. Це невеликий компактний девайс, за допомогою якого визначаються показники цукру в крові за лічені секунди. Купити пристрій відповідного типу не важко. На сайті інтернет-магазину “Лінія здоров’я” представлений великий вибір глюкометрів в каталозі https://lz.zp.ua/dlya-doma/glyukometry-test-poloski-lancety/ на будь-який смак з тест-смужками. Ви можете вибрати і купити пристрій в межах свого бюджету. Консультанти магазину готові прийти на допомогу: оформити замовлення і організувати відправку продукцію в будь-який регіон України.

Переваги використання глюкометрів

Здати аналіз крові на цукор можна в будь-який зручний час. Однак, в лабораторіях Запоріжжя і Києва така послуга коштує недешево. При цьому регулярні поїздки в лікарню вибивають зі звичного ритму життя і доставляють певні незручності. Крім того, поодинокі аналізи не дозволяють оцінити загальну картину захворювання і зробити правильні висновки про перебіг хвороби, підібрати максимально відповідний і ефективне лікування. В такому випадку на допомогу приходять компактні глюкометри для домашнього використання. Регулярне і безпечне використання таких пристроїв забезпечує максимальний рівень комфорту для пацієнтів.

У нашому онлайн-каталозі представлені глюкометри різних виробників – зі Швейцарії, Японії, США. Великі і маленькі, дорогі і бюджетні. З їх допомогою зручно і швидко проводити контроль будинку, в поїздці, на відпочинку або на роботі.

Як вибрати відповідний апарат для вимірювання цукру в крові?

Щоб пристрій без проблем справлялося з поставленими завданнями, при виборі та купівлі девайса варто приділити особливу увагу таких аспектів:

  • вартість витратних матеріалів – в деяких моделях глюкометрів витратні тест-смужки коштують на порядок дорожче, ніж сам апарат;
  • популярність марки – варто зупинити вибір на медичній техніці іменитих брендів, продукція яких добре відома на ринку;
  • простота використання – зручність, важливий критерій вибору медичної техніки.
  • Якщо пристрій просте в застосуванні, його можна брати з собою в будь-яке місце і застосовувати як в домашніх, так і не в домашніх умовах;
  • точність – від коректності роботи вимірювача і його правильної роботи залежить не тільки здоров’я, а іноді і життя хворої людини.

Особливо уважно підійти до вибору глюкометрів варто людям похилого віку, а також тим, хто має порушення зору. В такому випадку бажано, щоб девайс мав великий екран і шрифт, забезпечував швидке вимірювання і видачу результату на екран.

У деяких випадках корисною вважається функція вбудованої пам’яті. Сучасні глюкометри деяких моделей мають вбудовану пам’ять з можливістю збереження до 500 результатів вимірювань.