Головна Цікаво Купити компресорне обладнання в Україні

Купити компресорне обладнання в Україні

510

У сьогоднішній статті ми розберемося що таке компресорне обладнання, де воно застосовується і найголовніше: де ж можна його придбати на території України.

Що таке компресори і де їх застосовують?

Компресор це енергетичне пристрій (машина) для підвищення тиску і переміщення газоподібних речовин. Їх застосовують повсюдно у всіх галузях промисловості: хімічної, аграрної, будівельної, харчової, автомобільної і так далі. Це лише дає нам поняття про те, що це незамінна річ. Хоча б взяти, наприклад, видобуток нафти, де сам процес полягає в стабільній і безвідмовної роботи компресорів. А адже нафта – це один з ключових продуктів для людства, з якого виходить не тільки паливо, але навіть і одяг. Скажімо так, що абсолютно будь-яке виробництво на планеті Земля не може обійтися без даного механізму.

Але ж за це ми маємо бути вдячні Івану Ползунову, який в 1675 році створив перший в світі паровий двигун, який з часом вдосконалили до таких висот, які ми бачимо зараз. Це в черговий раз доводить, що будь-який винахід може в одну мить стати важливим елементом нашої життєдіяльності.

Види компресорів

Їх дійсно чимало, в силу того що використовуються завжди і всюди. У кожного з видів є, звичайно ж, відмінності: за розміром, по функціональності, по досконалості і так далі. Виділяють такі основні види компресорного обладнання:

  • Турбокомпресори відцентрового типу;
  • Гвинтові компресори;
  • Поршневі компресори;
  • Блочно-компресорні станції (БКС);
  • Ротаційні та гвинтові повітродувки;
  • Власне, це основні типи компресорів, які часто набувають для себе або виробництв.

Де купити компресори?

Це абсолютно логічне запитання, адже вибрати надійного виробника подібних пристроїв на території України досить складно. Але про одне з таких я вам готовий розповісти.

Йдеться про “Далгакіран компресор Україна”, які вже багато років спеціалізуються на виробництві та продажу компресорів, які ми перераховували вище. З 2005 року компанія зарекомендувала себе як як надійна фігура на цьому виробничому ринку. Філія в Україні – це офіційне представництво турецької компанії, яка була ще в 1965 році непримітною, але чітко виконує свої прямі зобов’язання. Зараз же, це велика система, з представництвом в найбільших українських містах.

Саме тому я рекомендую вам купити компресори тільки у перевірених та сертифікованих компаній, такими як “Далгакіран”