Головна Цікаво Надійне програмне забезпечення для серверів

Надійне програмне забезпечення для серверів

731

ISP System є надійним програмним забезпеченням для серверів, що використовується на Україні

Офіційним партнером ISP System є сервіс TutHost. Даний сервіс надає ліцензії на різне програмне забезпечення, яке використовується як для серверів, так і при сайтобудування. Крім цього на сервісі надаються такі ліцензії, як:

– ISP Manager;

– VM Manager;

– BILL Manager.

ISP Manager є найбільш популярною майданчиком управління хостингом. Це обумовлено зручним зовнішнім виглядом. Крім цього, цей майданчик була розроблена, де використовується багаторівнева система прав доступу. Завдяки такій функції, багато основні операції спрощуються.
Переваги ISP Manager:

– просте управління сервером;

– надає широкий функціонал для управління сайтом;

– розроблена система обліку ресурсів VPS;

– надійний захист даних.

Також ISP Manager надається в двох варіантах: Business і Lite. ISP Manager Business здатний надавати такі послуги, як:

– ресселінг;

– DNS хостинг;

– поштовий хостинг;

– віртуальний хостинг.

Також, за допомогою ISP Manager Business можна об’єднувати в одній панелі управління кілька серверів. Існує функція роздачі ІР-адрес користувачам, для подальшого їх використання при сайтобудування.

ISP Manager Lite підійде для управління такого сервера, сайти якого належать одному користувачеві або фірмі. Дані сервери не запитують функцію продажу хостингу і не обмежують функціонал для інших клієнтів. Такий варіант ISP Manager найбільше підійде для роботи на віртуальних серверах.

Що стосується білінгу для введення хостінгового бізнесу, то найкращим майданчиком є ​​BILL Manager. Дана майданчик повністю інтегрована під безліч платіжних систем, дає можливість настройки системи документообігу. Такі показники відмінно підходять для автоматизації робочих процесів.

Для управління хостингом віртуальних машин або управління хмарних сервісів найкраще підходить майданчик VM Manager. За роботу всього функціоналу відповідає бібліотека Libvirt.

Сервіс TutHost постійно проводить моніторинг цінової політики на ISP Manager і інші ліцензійні серверні програмні забезпечення. Виходячи з результатів, даний сервіс завжди надає найбільш низькі ціни в порівнянні з аналогічними сервісами. Якщо користувач зумів знайти серверне ПЗ на іншому ресурсі за нижчою ціною, то написавши дану інформацію, TutHost надає спеціальну знижку цьому користувачеві.