Головна Цікаво Наповнення сайту контентом за допомогою E-Trade Jumper

Наповнення сайту контентом за допомогою E-Trade Jumper

347

Що необхідно для успішного сайту? Так, добре пророблений дизайн, текст, корисність інформації для відвідувачів. Все це, здавалося б, прості рецепти успіху. АЛЕ! У наш час користувачі дуже консервативні в своїх перевагах. Адже якщо людина звикла, наприклад, читати новини світові в одному відомому джерелі, то навряд чи він завтра зайде на інший сайт, щоб почитати новини там. Але інше питання, що саме якістю контенту будь-якого роду, можна залучати і утримувати постійний потік відвідувачів ресурсу.

У наш час популярні інтернет-магазини. Їх на просторах світової павутини сотні тисяч. Але ось скільки з них, на вашу думку виконані якісно? Описано детально картки товарів, категорії сайтів, весь контент в цілому? Більш того, якщо атм виконано всі на висоті, то людина, що проробив таку роботу отримав набагато більше грошей, ніж цього було потрібно для E-Trade Jumper. Вперше чуєте? Тода вам є про що розповісти.

E-Trade Jumper – програма для автоматичного наповнення сайтів необхідною контентом, в тому числі і інтернет-магазинів. Її основне, на мій погляд, перевага – інтеграція з усіма двигунами, на яких розроблені ваші сайти.

Друге, щоб я виділив – це вартість виконаної роботи. Приклад досить простий: за 1 картку заповненого товару ви заплатите людині 0.35 $, а за 100 карток цінник буде досягати 35 $. Якщо ж ви використовуєте E-Trade Jumper, то вартість опису однієї картки обійдеться вам в 0.05 $, а значить що за ці ж 100 товарів, ви заплатите 5 $.

Але при цьому, програма повністю позбавлена ​​від людського фактора, працює по необхідному вам алгоритму, становить докладний і продає опис для ваших товарів і найголовніше – робить ваш бізнес і ваш прибуток успішніше і більше !!!

Час – це неймовірно важливий ресурс в нашій швидкоплинного життя. А уявіть, скільки йде у вас часу на підбір або створення картинок для сайту, написання текстів, оформлення карток товару. Це ж сила-силенна втраченого часу, тим більше, що ніхто не дає гарантію того, що ви все робите правильно, а ось з E-Trade Jumper ви заощадите час, сили і головне: правильно оформіть ваш сайт з точки зору SEO-просування, збільшення прибутку від продажів і т.д.

Сервіс програми підключений до багатьох майданчиках маркетплейсов, що дозволяє в секунди знаходити потрібний товар в потрібну категорію (розділ) вашого сайту.

Що ж стосується вартості наповнення сайту контентом за допомогою програми E-Trade Jump, то перейшовши на сайт компанії “ElbuzGroup”, ви зможете протестувати всі абсолютно безкоштовно протягом 14 днів!