Головна Цікаво Особливості стаціонарних УЗД-апаратів

Особливості стаціонарних УЗД-апаратів

1124

Для діагностики захворювань внутрішніх органів застосовують ультразвукові апарати

Вони дозволяють візуалізувати стан черевної порожнини. Застосування висококласного обладнання дає можливість максимально точно ставити діагноз і мінімізувати випадки лікарської помилки. Щоб оснастити клініку або приватний кабінет, необхідно підібрати якісне обладнання. Компанія RH пропонує широкий асортимент стаціонарних УЗД-сканерів. Ознайомитися з технічними характеристиками продукції просто на сайті офіційного магазину https://rh.ua/ru/uzd-aparati/stacionarnyj-uzi-apparat/. Організація RH пропонує нове та б / в обладнання, яке можна купити в розстрочку без додаткових нарахувань.

Сьогодні державні та приватні клініки мають величезний вибір устаткування для проведення ультразвукової діагностики. Купуючи стаціонарні УЗД-апарати, медичні установи отримують такі переваги.

  • Великий монітор. Майже кожен апарат має достатній монітор, на якому зручно деталізувати побачене. Невеликими екранами оснащені переносні апарати.
    Додаткові можливості. Сучасне обладнання має гнучку структуру (рухливі частини, миє складатися), що полегшує роботу персоналу
  • Великі функціональні можливості. Багато популярних моделей оснащені додатковими функціями, режимами, що дозволяє робити сканування більш детальним.
  • Розмір. На відміну від переносних апаратів, стаціонарні УЗД-сканери не можна переносити з одного приміщення в інше.
  • Підключення додаткового обладнання. Багато моделей мають додаткових входи, за допомогою яких легко підключати відеомагнітофон, відеопринтер, комп’ютер).

Компанія RH пропонує доступну вартість всього обладнання.

Де застосовують стаціонарні УЗД-сканери

Застосовувати УЗД-сканери можна у різних галузях медицини: для загальних досліджень стану організму, в акушерстві та гінекології, в кардіології та ін. Серед асортименту можна вибрати обладнання, що підходить для приватних кабінетів, медичних центрів, клінік. Компанія навчає персонал, має свій сервісний центр, тому пропонує обслуговування придбаного обладнання. На все обладнання надається гарантія 18 місяців, безкоштовне встановлення, можлива покупка в розстрочку на 12 місяців без переплат. Компанія RH пропонує тестовий період користування технікою на п’ять днів. З усіх питань можна дзвонити за контактними номерами телефонів, зазначених на сайті.