Головна Цікаво Підключення тюнера – що потрібно знати

Підключення тюнера – що потрібно знати

560

У багатьох людей траплялося так, що телевізор перестав показувати канали та висвічується тільки сірий екран. У такому випадку потрібно подумати про підключення тюнера.

Тюнер – один з кращих варіантів для перегляду телеканалів і розширення функцій телевізора. Підключивши тюнер до телевізора, Ви відразу можете переглядати десятки телеканалів, підключати телевізор до Інтернету, переглядати фільми і перетворити свій телевізор на SmartTV.

Інтернет-магазин Elmir пропонує широкий вибір тюнерів. Зараз ринок пропонує тисячі різних конфігурацій з різними можливостями і ціновою політикою. Тому тюнер можна вибрати для кожного телевізора. Якщо Ви думаєте, що Ваш телевізор занадто старенький для підключення тюнера, Ви помиляєтеся. До кожного телевізора можна підібрати відповідний тюнер, головне встановити правильний перехідною кабель і Ваш телевізор запрацює з новими можливостями.

Через таку кількість варіантів тюнерів, можна легко розгубитися при пошуку. Тому варто звернути увагу на наступні основні деталі:

  • Наявність необхідних роз’ємів, які підходять до свого телевізора. Іноді це може бути і один роз’єм, але він буде підходити до Вашого телевізора. Особливо на цей момент треба звернути увагу, якщо у Вас старенький телевізор.
  • Зверніть увагу на розширення тюнера. Наприклад, якщо у Вас телевізор має можливість розширення 4К, тоді слід вибирати тюнер, який також буде підтримувати таку можливість.
  • При виборі тюнера, потрібно відразу визначитися, чи хочете Ви звичайний тюнер для перегляду телеканалів, або він повинен мати додаткові можливості. Якщо Вам потрібні тільки телеканали, тоді не варто переплачувати гроші і вибрати більш, простенький варіант. Для того, щоб перетворити телевізор в SmartTV, краще вибрати більш дорогий, потужний тюнер. Для цього у тюнера обов’язково має бути функція IPTV.
  • Якщо Ви любите дивитися фільми або файли з флешки, варто відразу вибрати тюнер з такою можливістю.
  • Також для кожного має значення зовнішній вигляд пристрою. Якщо у Вас мало місця або є чіткі параметри для тюнера, краще відразу вибиратися компактний варіант.

Якщо Ви все ж не можете визначитися, завжди можна зателефонувати до менеджерів сайту. Вони вислухають Ваші побажання, дізнаються технічні характеристики телевізора і підберуть найкращий варіант.

Компанія Elmir співпрацює з усіма постачальника безпосередньо, тому може запропонувати доступні ціни, а також гарантує доставку по всій Україні.