Головна Цікаво Подорожуй безпечно: застрахуй свої канікули

Подорожуй безпечно: застрахуй свої канікули

2639

Якщо ви зібрались відвідати чужу країну, то повинні пам’ятати про те, що така подорож несе з собою не лише приємні пригоди, але й приховує деякі ризики.

Що це таке?

Під таким страхуванням розуміють спеціальну страхову програму, в рамках якої особа, котра виїжджає за межі своєї країни, страхує своє здоров’я та життя. На території держав, які входять до складу Шенгенської зони, такий захід є обов’язковим, та про це відомо не усім туристам. Якщо це правило не буде виконано – подорожуючим доведеться заплатити штраф.

Оплатити поліс та дізнатись більше про усі види страхування можна на сайті ugic.com.ua/strakhuvannya-transportu/. Туристична страховка передбачає лише раптові недуги і ніяк не хронічні хвороби. До таких непередбачуваних захворювань відноситься отримання різноманітних травм, грип чи простуда. Вагітні жінки можуть отримати відповідну послугу лише в тому випадку, коли термін їхнього цікавого положення не перевищує 12 тижнів. В іншому разі існує велика загроза того, що у майбутньої матері виникнуть ускладнення, пов’язані із зміною клімату чи перельотом.

Звичайно ж, ніхто, їдучи у мандрівку, не думає про те, що може захворіти. Та все ж таки краще убезпечитись і заплатити кілька десятків євро за страховий поліс, аніж потім викинути сотні, а то й тисячі євро на лікування. Під час відпочинку найпоширенішими недугами є:

  • застуди, хвороби органів дихання;
  • травми;
  • шлунково-кишкові та нервові розлади;
  • шкірні опіки;
  • зубні болі;
  • проблемам із серцем.

Тому страховка – це не розкіш і не «дурна» вимога туристичних компаній, а життєво необхідна міра.

Деякі нюанси

Страхування туристів передбачає медичне обслуговування та компенсацію у випадку раптових хвороб та травм. Але слід знати та пам’ятати те, що франшиза володіє територіальними обмеженнями. Так, вона покриває травми та недуги лише у країні відпочинку, а не усюди, де проїжджатиме турист. Під час автобусних турів це питання набуває особливої актуальності.

Якщо ваша мандрівка передбачає активний відпочинок, слід скористатись ще й додатковим страхуванням ушкоджень спортивного характеру. Таке «задоволення» коштує набагато дорожче, аніж звичайні послуги, але взявши до уваги надто високі ризики, краще не поскупитись і таким чином можливо зекономити тисячі. Адже лікування найпростіших переломів та розтягнень, транспортування додому без страхування суттєво вдарять по кишені.