Головна Цікаво Портативний акумулятор power bank: 5 причин купити пристрій прямо зараз

Портативний акумулятор power bank: 5 причин купити пристрій прямо зараз

700

Сучасні люди не мислять свого життя без смартфона. Працездатність пристрою дуже важлива для журналістів, блогерів, підприємців. Тим, хто багато подорожує або пересувається містом, важливо мати на підхопленні power bank. Портативний акумулятор дозволяє швидко зарядити мобільний пристрій, якщо немає можливості користуватися електричною мережею.

Переваги устрою power bank

Перші кнопкові мобільні телефони могли тримати заряд до кількох днів. Але сучасні смартфони, що виконують функції міні-комп’ютерів, не можуть похвалитися такою властивістю. Мобільні телефони нового покоління необхідно заряджати мінімум щодня. Деякі гаджети вимагають додаткової зарядки кілька разів на день. Щоб низький заряд батареї не застав раптово, варто купити пауербанк. Невисока ціна батареї є лише однією з переваг:

  • Можливість бути у мережі інтернет. Сьогодні користувачам дуже важливо залишатися на зв’язку по телефону та у соціальних мережах.
  • Швидке заряджання мобільного пристрою. Сучасні універсальні батареї здатні заряджати телефони вдвічі швидше, ніж мережа.
  • Сумісність із іншими девайсами. Рower bank підходить для заряджання айпада, камери, ноутбука.
  • Заряджає до трьох повних циклів без необхідності підзарядки самої портативної батареї.
  • Простота експлуатації, компактність. Пристрій має мало місця, має зрозумілий інтерфейс.

Особливості вибору power bank

При виборі Power Bank не можна орієнтуватися тільки на зовнішній фактор зарядної батареї. Перед покупкою Power Bank необхідно ознайомитися зі специфікою моделі. Більш вигідно придбати пристрої з набором універсальних перехідників для зарядки пристроїв.

Від кількості ампер залежить швидкість заряджання мобільного пристрою. Стандартна кількість 1 ампер для стандартного пауербанку. Його достатньо для заряджання смартфонів. На ринку представлені пристрої із силою струму 2 А. Такі power bank швидко заряджають планшети чи ноутбуки.

Портативний акумулятор може мати кілька входів USB. Таким чином, можна одночасно заряджати кілька пристроїв. Сучасні портативні батареї можуть мати різний вигляд. Маленький розмір і подібність до тюбика помади не означає, що пристрій має погані показники.

Виробники подбали про тих користувачів, які постійно забувають дроти для заряджання гаджетів. Так з’явилися power bank із вмонтованими проводами. Таким чином заряджати мобільний пристрій просто з переносного або вбудованого кабелю.