Головна Цікаво Великий вибір сантехніки – інтернет-магазин Євроконус

Великий вибір сантехніки – інтернет-магазин Євроконус

112

При проведенні ремонтних робіт, важким і найважливішим елементом є сантехніка у ванній кімнаті. Саме труби, умивальник, туалет, змішувачі – все елементи повинні підходити один до одного. Досягти ідеалу у ванній кімнаті дуже важко, для цього потрібно вибрати перевірений інтернет-магазин, де усі товари тільки високої якості. Одним з кращих постачальників на ринку сантехніки є інтернет-магазин євроконус.

Що пропонує інтернет-магазин євроконусом?

Євроконус – великий інтернет-магазин, що пропонує великий асортимент товарів для ванної кімнати. Компанія EuroKonus пропонує тільки сучасні моделі і зручні системи сантехніки для користування. Тут можна знайти кращий варіант поєднання сантехніки. Інтернет-магазин пропонує встановити туалет, змішувач, підвісний умивальник недорого. Всі ціни представлені від виробника з мінімальною націнкою, тому ціни нижчі ніж у конкурентів. Щоб купити унітаз недорого Харків, потрібно зайти на сайт євроконусом і вибрати серед модельного ряду.

Чому варто вибрати саме інтернет-магазин EuroKonus?

  • Великий асортимент товару;
  • Низькі ціни;
  • Сучасні рішення;
  • Тільки трендові моделі;
  • Швидка доставка.

Як вибрати умивальник в магазині EuroKonus?

Щоб вибрати умивальник для власній ванній, потрібно перш за все вирішити який тип умивальника Ви віддаєте перевагу. Вони можуть бути чотирьох видів:

  • Підвісні умивальники;
  • Умивальники під стільниці;
  • Врізані умивальники;
  • Накладні умивальники.

Це все залежить від того, який стиль Ви віддаєте перевагу. Підвісні умивальники зручні для малих приміщень і економлять багато місця. Умивальники під стільниці дозволяють встановити додатково стільницю, яка чітко визначить умивальник і створить додатково місце в вигляді стола. Врізані умивальники дозволяють по максимуму приховати умивальник і залишити вид плити. Накладні умивальними стали дуже популярними останнім часом, адже виконують крім функціональних властивостей, декоративну функцію. Після вибору стилю, варто вибрати матеріал. Це може бути кераміка, санфаянс, скло, санфарфор. Залежно від матеріалу буде змінюватися і ціна.

Вибір унітазу на EuroKonus

При виборі унітазу, EuroKonus має можливість запропонувати багато варіантів. Тут можна вибрати як дорогі моделі, так і бюджетні. З огляду на, що унітаз необхідна річ в кожній квартирі, ця категорія товарів дуже популярна в магазині EuroKonus.