Головна Цікаво Що потрібно зробити, перш ніж почати інвестувати?

Що потрібно зробити, перш ніж почати інвестувати?

265

Деякі люди мають час і впевненість, щоб зробити ці перші кроки самостійно. Для інших може бути гарною ідеєю звернутися по професійну консультацію до https://www.profvest.com/, перш ніж вони почнуть інвестувати. У будь-якому випадку, важливо вибирати інвестиції тільки після того, як ви визначили деякі особисті цілі та зважили, як ви ставитеся до ризику.

Це не повинно зайняти багато часу, щоб почати. Ви також можете регулярно робити свій внесок у стійке зростання ваших інвестицій та створення диверсифікованого портфеля.

Спочатку заплатіть собі

Якщо ваш бюджет не зовсім працює, і ви щосили намагаєтеся виділити кошти на регулярній основі, щоб збільшити початковий капітал, є альтернативна стратегія.

Це називається ‘спочатку заплати собі’. Замість того, щоб прагнути зберегти все, що залишилося після того, як ви сплатили всі свої регулярні рахунки і витрати, подумайте про те, щоб відкласти фіксований відсоток від звичайної заробітної плати або зарплати, як тільки вам заплатять.

Зробіть основу

Коли у вас є засоби для інвестування, обов’язково проведіть багато досліджень, щоб зрозуміти ринок, на якому ви інвестуватимете. Ви також повинні досліджувати продукти, які ви використовуватимете для інвестування в цей ринок. Ключовим моментом є те, що інвестори можуть і повинні використовувати велику кількість інформації, щоб допомогти вирішити, які інвестиції вибрати. Ця інформація повинна також дати уявлення про ризики, витрати та податкові наслідки інвестицій, які ви розглядаєте. Розмова з фінансовим консультантом може бути гарною ідеєю, якщо вам потрібна допомога.

Провівши своє дослідження та сформулювавши інвестиційну стратегію, розпочати роботу може бути так само просто, як заповнити форму, щоб подати заявку на покупку інвестицій та заплатити деякий початковий капітал. Звідси можна вирішити налаштувати прямий дебет, щоб стабільно додавати в свій інвестиційний портфель.

Інвестування регулярно, незалежно від руху ринку

Одним із підходів до інвестування з часом є процес, відомий як “усереднення вартості’. Це просто означає краплинне харчування вашого капіталу в інвестиції.

Цей процес включає рішення про те, скільки ви хочете інвестувати на регулярній основі. Цей підхід дозволяє вам продовжувати інвестувати у міру зростання та падіння ринків.

Цей підхід означає, що ви можете бути стурбовані тим, щоб правильно вибрати час, тобто визначити найкращий час для інвестування одноразової суми. Продовжуючи інвестувати, коли ціни падають, ви можете купити більше із тією ж загальною сумою інвестицій.