Головна Цікаво Що повинно входити в набір викруток?

Що повинно входити в набір викруток?

112

Викрутки є найбільш популярними і широко поширеними ручними інструментами, які приходять на допомогу в найпотрібніший момент. Вся справа в тому, що за допомогою таких пристосувань здійснюється закручування або ж викручування самих різних кріпильних елементів, якими в свою чергу обладнуються побутові прилади, меблі, іграшки, автомобілі та інші транспортні засоби. Саме тому дуже важливо обзавестися набором якісних викруток, виконаних з надійного і сталого матеріалу, виробництво якого здійснюється з урахуванням встановлених вимог і норм.

Насправді кожен окремий набір ручного інструменту має на увазі наявність декількох видів викруток, призначених для роботи з тими чи іншими механізмами.

різновид викруток

Звичайно ж, особливою популярністю користуються прості пристосування, за допомогою яких откручиваются або ж закручуються саморізи і шурупи. При цьому вони представлені в декількох варіаціях. У зв’язку з цим важливо знати, які типи виробів тут існують, і з якою метою вони використовуються.

Викрутки хрестові користуються особливою популярністю у всіх напрямках. Вся справа в тому, що вони ідеально підходять для більшості кріпильних компонентів. При цьому слід зазначити, що дані пристосування можуть володіти різними розмірами хрестів, починаючи з самого маленького і закінчуючи найбільш великим робочим компонентом, який ідеально підходить для виконання ремонтних роботи в автомобілі.

Викрутки плоскі, як зрозуміло з самої назви, призначені для роботи з плоскими типами шліців. Таким чином, з їх допомогою відбувається закручування шурупів і гвинтів. Насправді саме цей тип викрутки найпершим з’явився на ринку, в зв’язку, з чим не перестає користуватися особливою популярністю протягом багатьох років. Подібні пристосування можуть володіти різними по ширині наконечником в межах від 1 до 10 мм.

Шестигранні викрутки є особливими інструментами, що дозволяють працювати з деякими типами кріплень. У цьому випадку мова йде про пана образних загнутих стрижнях, що володіють різними розмірами шестигранних перетинів. Дані вироби відрізняються великим крутним моментом, який істотно перевершує крутний момент хрестоподібних пристосувань.

Вибираючи набір викруток, необхідно в обов’язковому порядку розібратися з деякими моментами. Зокрема, тут буде потрібно приділити особливу увагу рукоятці, яка повинна володіти особливою зручністю. Якщо ж даний елемент буде вислизати з руки, тоді вже через кілька хвилин після початку виконання монтажних або ж демонтажних робіт, на руках з’являться мозолі. Відповідно це призведе до особливого дискомфорту і навіть хворобливих відчуттів. У зв’язку з цим якісні рукоятки повинні володіти оптимальними розмірами, рогач і прогумованої робочою частиною. Якщо ж рукоятка буде досить маленька, це не дозволить передати певне зусилля на саморіз або ж шуруп.

Крім цього необхідно розібратися з матеріалом виготовлення робочої частини. Насправді надійні викрутки виготовляються за допомогою використання стали або ж хром-ванадію. Тільки лише в цьому випадку інструменти чудово справляються з усіма покладеними функціями протягом довгого часу.