Головна Цікаво Відмінний відпочинок в Греції

Відмінний відпочинок в Греції

251

Греція – країна зі своїм темпераментом, особливою привітністю, і неймовірним гостинністю. Це країна, в якій століттями, без змін, зберігається життєвий уклад. Греки – особливий народ, який днем ​​знаходить заспокоєння в природі і молитвах, при цьому вночі веде галасливу, активну, веселе життя. Ці люди живуть моментом, тут і зараз.

Греція – входить в десятку найпопулярніших туристичних напрямків. Купують путівки до Греції туристи з усіх куточків світу. Тут маса варіантів цікавого і захоплюючого дух дозвілля.

Популярні напрямки Греції

Ионический острів – найпопулярніший напрям Греції. Але туристи також вважають за краще відвідувати:

  • Крит;
  • Корфу;
  • Родос;
  • Санторіні;
  • Міконос;
  • Афінську Рів’єру і інші місця.

Греція сповнена красивих туристичних майданчиків, адже туризм в цій країні – одна з найважливіших економічних сфер.

Кращі пляжі Греції

До найкрасивішим пляжам Греції можна віднести: Крит, Липси, Міконос, Кефалонія, Скіатос. Хоча куди не потрапиш в Греції, всюди можна насолодитися мальовничими пейзажами.

Щоб як слід насолодитися найчистішим бірюзового кольору морем, вирушаємо на пляжі Камбос, Платіс, Гіалос на тихому і малолюдному острові Липси. Або в чарівну бухту на пляжі Міртос на острові Кефалонія.

За місцевими пам’ятками потрібно відправитися на 60 пляжів острова Скіатос і громадський пляж Кукунаріес.

А за найвідомішими пляжами Парадайс потрібно відправитися на острів Міконос.

Визначні пам’ятки Греції

Греки люди віруючі, тому святих місць в Греції більш ніж достатньо. Але також тут є історичні пам’ятки, цікава архітектура і місця з особливо мальовничою природою.

На островах Родос, Делос, Корфу і Патмос можна зануритися в історію Греції.

Старе місто, обнесений величними стінами на острові Родос. У цьому місці лицарі святого Іоанна правили з 1309 по 1523 р.р. А після цього варто вирушити до палацу Великих Магістрів 14 століття.

На острові Делос, поруч з відомим островом Міконос, вражаючі руїни храмів древніх богів, стародавні житла з цікавою архітектурою, суцільно вкриті мозаїкою. Це місце присвячено Аполлону – богу світла, уособлює чоловічу красу.

А в старому місті Корфу можна познайомитися з венеціанської, французької та британської архітектурою.

І на завершення, обов’язково відвідайте острів Патмос, монастир Святого Іоанна Богослова. У цьому місці є грот, перебуваючи в якому Святий написав свою Книгу Одкровень.

Греція – чарівна, цікава, відкрита для туристів країна. Тут кожен куточок просочений дивовижною природною красою, чудовими ландшафтами, кристально чистим морем і м’яким кліматом. У Греції більше 1400 штук островів, тут кожен знайде своє місце усамітнення і насолоди.