Головна Цікаво Вигідна страховка для виїзду за кордон онлайн

Вигідна страховка для виїзду за кордон онлайн

536

Терміново потрібна страховка? Чи не можете отримати візу через відсутність поліса. Поспішайте купити страховку на сайті УкрФін. Наш ресурс – це чудовий майданчик по онлайн страхування виїжджаючих за кордон – не тільки в Європу, але і в інші країни світу?

Якщо вам потрібна медична страховка, щоб оформити візу або просто відчувати себе захищено в чужій країні, ви звернулися за адресою. У нас ви можете замовити і оплатити поліс онлайн будь-якого типу.

Переваги туристичної онлайн страховки

Тепер, щоб купити страховку, не треба переглядати десятки сайтів в пошуку вигідних пропозицій. Ми пропонуємо найвигідніші варіанти страхування від провідних страхових компаній України. Тільки у нас зібрані кращі страхові програми за прийнятними цінами.

При цьому не важливо, чи використовуєте ви безвіз або вирушаєте в країну з візовим режимів, у нас ви зможете купити страховку онлайн відповідного зразка всього за пару хвилин.

Основні переваги страховки онлайн:

 • Максимально вигідна ціна;
 • Простота покупки і оформлення;
 • Можливість оплати послуг, прямо не виходячи з дому;
 • Можливість порівняти різні пропозиції від декількох страхових компаній.
 • Купуємо страховку для виїзду за кордон в мережі швидко

Щоб подорож пройшла без зайвих проблем і турбот, рекомендується заздалегідь оформити поліс. Купівля займе мінімум вашого часу, але при цьому дозволить непогано заощадити при настанні страхового випадку.

Щоб купити страховку, досить пройти кілька простих кроків:

 • внести дати страхування і країну поїздки;
 • вибрати бажану страхову компанію і програму страхування;
 • вказати персональні дані застрахованого особи (тільки ті відомості, які передбачені чинним законодавством);
 • підтвердити і оплатити замовлення.

Після оплати послуги на зазначену електронку приходить оформлений страховий документ. Щоб скористатися страховкою, досить роздрукувати поліс і можна сміливо вирушати в поїздку.

Як не помилитися зі страховою компанією при покупці туристичної або робочої страховки онлайн?

Сервіс УкрФін – це спеціалізована онлайн майданчик зі страхування виїжджаючих за кордон. Ми працюємо з перевіреними страховими компаніями і вибираємо для співпраці лише тих страховиків, які добре себе зарекомендували на ринку страхових послуг.

Більшість компаній з нашого каталогу – це фірми з багаторічним досвідом роботою і гарною історією страхових платежів. Це означає, що, купуючи страховку у нас, ви точно не натрапите на шахраїв і в разі необхідності отримаєте грошову компенсацію або організацію медичної та іншої допомоги в чужій країні, наприклад в Польщі (страховку онлайн можна купити за посиланням), Чехії, Єгипті, Туреччині , США, Ізраїлі, Канаді, Німеччині та інших країнах.

У скільки обійдеться страховий поліс?

Вартість страхового поліса – це не фіксована величина. Ціна страховки залежить від різних факторів. Основні з них:

 • тривалість закордонної поїздки, країна і мета подорожі;
 • вік застрахованого особи;
 • тип програми страхування;
 • додаткові ризики, включені в поліс.

Ми робимо все можливе, щоб ви могли порівняти пропозиції різних страхових компаній і вибрати найкращий варіант страхування для себе. Сайт працює таким чином, що одночасно видає відразу кілька пропозицій від різних страховиків і дозволяє підібрати найкраще рішення.

Ще ніколи купити страховий поліс для виїзду за кордон не було так просто. Всього пара хвилин, всього пара кліків мишкою і онлайн страховка буде оформлена без будь-яких проблем!