Головна Цікаво Взяти кредит із поганою КІ? Легко!

Взяти кредит із поганою КІ? Легко!

303

Багато громадян України впевнені, що взяти кредит онлайн без дзвінків з поганою кредитною історією неможливо. Почасти це справді так. При зверненні до банку клієнт із зіпсованою КІ справді отримає відмову у грошовій допомозі. Навіть у разі, якщо приведе надійних поручителів, попросить мінімальну суму й надасть безліч документів, що підтверджують платоспроможність.

Де отримати позику за поганої кредитної історії?

Кредитуванням українського населення займаються не лише банки, а й МФО. Мікрофінансові організації видають миттєві кредити навіть тим громадянам, яким їхні колеги відмовляють – студентам, пенсіонерам, батькам у декреті, особам без офіційного працевлаштування та/або зі зіпсованим рейтингом в УБКІ.

МФО працюють законно. Їхню діяльність контролюється Нацкомфінпослуг. Якщо організація ліцензована регулятором, обману з її боку не варто побоюватися. Усі умови надання грошової допомоги будуть чітко прописані у кредитному договорі. Угода укладається віддалено на сайті кліком на кнопку «Прийняти».

Легке оформлення позики з будь-якої КІ

Мікрокредити вигідно відрізняються як загальнодоступністю, а й простотою отримання. Вдатися до послуг МФО можуть громадяни віком від 18 до 65 років, використовуючи комп’ютер, планшет, ноутбук або смартфон. Розглянемо основні події.

Заповнення заявки

Щоб уперше взяти кредит онлайн без дзвінків із поганою кредитною історією чи чистою КІ, необхідно оформити анкету. На внесення стандартної інформації потрібно не більше 10 хвилин. Відомості, що запитуються:

  • ПІБ, дата народження, громадянство.
  • Місце фактичного проживання та реєстрації (можуть не співпадати).
  • Місце роботи (може бути неофіційним), розмір зарплати.
  • Поточні боргові зобов’язання (платежі за оренду квартири, комунальні послуги, інші щомісячні витрати, кредити, що діють тощо).
  • Контактні особи (інформувати їх про те, що ви маєте намір взяти позику, МФО не стане).

Щоб не зіткнутися з відмовою, вказуйте достовірні та докладні дані. Не допускайте помилок та друкарських помилок. Не намагайтеся обдурити кредитора. Всі відомості перевіряються – швидко, але досконально.

Прикріплення банківської картки

Мікрозайм можна отримати тільки на власну – іменну банківську картку з терміном дії, що не закінчився. На балансі для можливості ідентифікації «пластику» (установки власника) має бути хоча б одна гривня.

Не можна використовувати для оформлення онлайн кредиту «пластик» з валютним балансом, з періодом дії, що минув, що належить іншим особам (у тому числі за їх згодою).

Очікування відповіді

Якщо ви звернетеся, наприклад. У ліцензовану мікрофінансову компанію «Деньги Всім», то на очікування відповіді витратите трохи більше 5 хвилин. Остаточне, а не попереднє рішення фірма направить вам в СМС. Також “так” чи “ні” висвітиться на екрані. Загальна кількість запитів, що схвалюються, у зазначеній МФО – понад 95%.

Отримання коштів

Мікрофінансові організації надають гроші у борг повністю дистанційно. Це стосується не лише оформлення заявки, а й безпосередньої видачі затвердженої суми. Кредити надсилаються швидкими банківськими переказами ті карти, які позичальники прикріплюють під час реєстрації. Відправлення здійснюється одразу після підписання угоди на майданчику. Приходити по гроші особисто у відділення МФО не потрібно.

Погашення мікрокредиту

Розрахуватися із боргом можна також дистанційно. Наприклад, за допомогою банківської картки чи системи електронних переказів. Виплата позики здійснюється просто – авторизуйтесь в Особистому кабінеті та дотримуйтесь покрокової інструкції на порталі.