Головна Цікаво Як на вигідних умовах купити гофрокартон

Як на вигідних умовах купити гофрокартон

423

Гофрокартон користується великим попитом. Він пропонується з товщиною від 3 до 10 мм. Він має високі показники міцності, має прекрасні технічні та експлуатаційні характеристики. За рахунок цього він користується досить великим попитом. Однак до вибору даної продукції варто ставитися вкрай серйозно, щоб вона вас влаштовувала по всіх параметрах.

Основними перевагами гофрованого картону є такі моменти:

  • доступні цінові пропозиції;
  • достатня міцність – чудовий захист продукції при складуванні, відвантаження та зберіганні;
  • привабливий зовнішній вигляд, що розширює сферу використання даного матеріалу;
  • підвищена вологостійкість;
  • високоякісний друк (до п’яти кольорів) для яскравого вигляду упаковки;
  • зручність доставки і простота збірки.

Саме ці чинники дозволяють використовувати гофрокартон в промисловості, торгівлі та дизайні. У такий папір упаковують їжу, солодощі, побутову та обчислювальну техніку. Виготовляється з деревних волокон і макулатури, а одному або декільком з шарів, як правило, надають хвилястий рельєф. Можна сказати, що його гофрують. Зараз ви можете придбати даний матеріал з різною кількістю шарів: від двох до семи. Це дозволяє підібрати варіант, який найбільше відповідатиме вашій сфері застосування. Дана продукція представлена ​​в різних цінових категоріях.

До переваг матеріалу можна віднести компактність. Порожні коробки доставляються в складеному вигляді, тому їх можна розмістити у великій кількості. На гофрований картон може бути нанесена друк різними способами (офсет, флекс, шовкографія). Ви отримаєте якісне кольорове зображення, яке відіграє величезну роль в розпізнанні продукту на прилавках.

У компанії «КОМ-Трейд», подробиці про яку можна дізнатися на сайті https://komtara.com.ua/, ви зможете замовити всі види гофрованої продукції. У мінімальні терміни (від 5 до 14 днів) ви отримаєте упаковку високої якості за доступними цінами. Все, що необхідно, – залишити заявку, дочекатися дзвінка фахівця, який проконсультує вас по термінах і цінами, а також допоможе визначитися з вибором, який буде вас влаштовувати по всіх параметрах. Однак ви повинні чітко розуміти, що в результаті хочете отримати. Фахівці втілять в реальність будь-які ваші ідеї. Вартість послуг знаходиться на доступному рівні.