Головна Цікаво Як працює циліндр замка

Як працює циліндр замка

136

Циліндр замка – перебувати всередині пристрою, і відповідає за дію запірного механізму

Завдяки цьому елементу забезпечується таємність свердловин замку. Якщо циліндр виходить з ладу, не обов’язково міняти весь замок, можна купити тільки серцевину. Циліндр може підійти до замку інший торгової марки. Головна умова роботи в сумісності довжини і зміщення відносно центру серцевини. Широкий вибір деталей до різних замках знаходиться в інтернет-магазині Ultradom на сайті https://ultradom.com.ua. Менеджери допоможуть з вибором в телефонному режимі.

За допомогою циліндра відкриваються ригелі замкового механізму. Секретність і неможливість відкриття замкового механізму залежить від циліндра. Особливість будови механізму забезпечує відкриття / закриття виключно «рідним» замком. Циліндри діляться на два види залежно від запірного механізму: ключ-ключ (відкриття / закриття тільки ключем), ключ-загортання (відкриття / закриття ключем і поворотною ручкою).

Існують циліндри, що відрізняються за типом секретності, силового впливу. Вибираючи циліндр, важливо звертати увагу на довговічність механізму, його зносостійкість, простоту роботи. Довговічність роботи замка залежить від якості виконання внутрішнього механізму та його збірки.

Від того, наскільки надійна серцевина залежить, чи витримає замковий механізм такі механічні дії:

  • виривання
  • переломлення
  • висвердлювання
  • Вибивання.

Якщо циліндр виготовлений з міцної сталі або спеціальних сплавів, він може витримати такі види втручання. Також можливо купити циліндри зі спеціальними броненакладками, що підвищують міцність серцевини замка.

Циліндр замка: на що звернути увагу при покупці

При виборі циліндра в першу чергу варто уточнювати, яка секретність у механізму. Від секретності залежить кількість можливих комбінацій циліндра: воно може варіюватися від тисячі до кількох мільйонів комбінацій. Також важливо врахувати і інші характеристики механізму:

  • витримування ударів;
  • заявлений термін експлуатації;
  • витримка проти інтелектуального злому;
  • кількість комбінацій;
  • можливість відкриття замку ключем, схожим з «рідним».

Інтернет-магазин Ultradom пропонує циліндри замків надійних виробників за доступними цінами. Оплата можлива готівковим (при отриманні) і безготівковим способом. Консультації надаються безкоштовно, можна замовити зворотний дзвінок від менеджера на сайті магазина.